RÜYADA ZAKKUM GÖRMEK

Rüyada zakkum görmek, üzüntülü bir haber almaya işaret eder. Rüyada zakkum, bir sorundan dolayı tenkit edilmeye ya da üzüntülü bir şeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin alımlı ve bencil birisiyle bir ilişkiye başlayacağına ama bu ilişkinin sonunun iyi olmayacağına işaret eder. Rüyada zakkum yediğini görmek, rüya sahibinin bir kişiyi kırdığına ve üzdüğüne işaret eder. Rüya sahibinin bir yakınının zakkum topladığını görmek, o kişinin bir sağlık sorunu hakkında haber almaya işaret eder.

Rüyada Zakkum Görmenin Anlamları

Rüyada zakkum ağacı görmek, Allah’a isyan etmeye, kötü amel işlemeye ve geriye hayırlı bir şey bırakmamaya işaret eder.

Rüyada zakkum ağacının altına oturduğunu görmek, rüya sahibinin soyunun tükenme tehlikesi ile karşı karşıya kalınacağına, aile fertlerinin sağlık sorunlarının olacağına işaret eder.

Rüyada zakkum ağacından çiçekler toplamak, çok yakın zamanda rüya sahibini üzecek haberler alacağına ve bu haberlerin etkisi altında kalacağına işaret eder.

Rüyada zakkum çiçeği görmek, acı ve üzüntü verecek bir haber almaya, veya bir rakiple ağız kavgası yapmaya işaret eder.

Rüyada sevdiği kişiye zakkum çiçeği vermek, sevdiği kişi ile arasında bir tartışma yaşanacağına, bir aile büyüğünün yardımına ihtiyaç duyacağına işaret eder. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretçisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com