RÜYADA ZABITA GÖRMEK

Rüyada zabıta görmenin anlamı, rüya sahibinin cesur ve atak birisi olduğuna delalet eder. Rüyayı görenin, etrafında bulunan kişiler tarafından kıskanıldığına ve içten içe kin duyulduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kimsenin yapmayı göze alamadığı işlere girerek üstün başarılar elde ettiğine ve bu sayede bütün gözleri üzerine çektiğine yorumlanır. Rüyada görülen zabıta; temiz giyimli, güler yüzlü ve ağır başlı ise işlerinin yoluna girerek, sıkıntılı günlerin geride kalacağına tabir edilir. Rüyada görülen zabıta; kötü giyimli, asık suratlı ve ciddi bir kişi ise haram mala, rüşvet yiyen devlet memurunun varlığına delalet eder. 

Rüyada Zabıta Görmenin Anlamları

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Kişinin halka ve topluma yararlı işler yapacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden çok etrafını düşündüğüne ve bu uğur karşısında her türlü taşın altına elini attığına yorumlanır. Rüyayı gören kişi oldukça cesur ve mert bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda kişi bilgili ve tecrübelidir. Etrafında bulunanlar, size akıl almak için daima yanınız da olmak isterler. Engin bilgi ve tecrübelerinizden ihtiyaç sahiplerine yardımcı olun.

Rüyada Sivil Giysili Zabıta Görmek

Rüyada görülen sivil giysili zabıta, o yörede olacak olan büyük bir işe ya da projeye delalet eder. Bu girilecek olan işte lider vasfı ile çalışmaya ve mevki sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Resmi Giysili Zabıta Görmek

Rüya sahibinin gireceği bir işte lider olarak herkesi yönlendireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi resmen yönetici olarak doğmuş gibi, girdiği işi layığıyla yöneteceğine ve üstün başarı, kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Kişinin büyük bir istekle ve yatırımla girdiği işten büyük zarar uğrayacağına ve harcadığı paraların hiçbirini geri alamayacağına işaret eder. Ancak sadece tecrübe kazanacağına delalet eder. Bu sayede rüya sahibinin yeniden bir işe gireceği zaman bu tecrübeleri kendisine doğru yolu göstererek bu sefer büyük kazançlar elde etmesinde fayda sağlayacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.