RÜYADA SÜT ALMAK

Rüyada süt almak, gören kişi için ilim öğrenmeye, mertebesinin artmasına, dinde güzel bir yere gelmeye, ahlaklı bir adama, İslami açıdan derecesi yükselmeye ve dünyevi olandan uzaklaşıp maneviyata yönelmeye işaret eder. Rüyasında süt alan bir kişinin eğer aldığı süt güzel ve hoş kokuluysa dinde yükselerek insanlar arasında çok güzel bir yere sahip olur demektir. Eğer alınan süt bozuksa bu durum tam tersi olarak tabir edilir. Bozuk süt mertebeden düşmeye, insanlar arasında kötü bir isimle anılmaya, hatalar yapmaya ve kötü eylemlerde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Süt Almanın Anlamları

Rüyada göğsünde süt olduğunu görmek, gören kişi kısa bir süre içerisinde bir çocuk sahibi olur demektir. Bu rüya aynı zamanda kendisinden türeyecek sağlıklı ve ahlaklı bir nesle işaret eder. Rüyada göğsünden süt içtiğini gören kişinin iş hayatında bazı zorluklar meydana gelir ve elindeki malını kaybeder demektir.

Rüyada süt sağdığını görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Rüyasında etinin yenmesi helal olan bir hayvandan süt sağan kişi oldukça büyük nimetlere erişir ve tüm sıkıntılarından kurtulur demektir. Bu rüya mülk edinmeye, ele geçecek çok miktarda paraya ve fakirlikten zenginliğe erişmeye işaret eder. Rüyada eti haram olan bir hayvandan süt sağan kişi elden çıkacak mala, maddi sıkıntılara düşmeye ve nazı zorluklarla karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada süt kaynattığını görmek, çiğ olarak aldığı sütü pişirip kaynattığını görmek, ilim öğrenip, alim olmaya, insanların takdirini kazanacak ve herkesin seveceği ahlaklı bir adamın varlığına işaret eder. Rüyasında süt pişirdiğini gören kişi kendisine fayda sağlayacak yeni şeyler öğrenir, bu rüya aydınlık bir geleceğin habercisidir.

Rüyada sütten peynir yaptığını görmek, bu rüya çalışıp çabaladıktan sonra kazanılacak helal paraya, işlerinde başarılı olmaya ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Serap dedi ki:

    Rüyamda bana tanımadığım bir kadın yasin hediye etti

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com