RÜYADA SAÇIN DÖKÜLMESİ

Rüyada saçın dökülmesi, yaşanacak hüzünlü bir zamana, içine düşülecek dertlerin varlığına işarettir. Kişinin huzursuzluğu genel anlamda aile hayatı ve ilişkileri ile alakalı olacaktır demektir. Hiç istemediği ve de ummadığı kişilerle sıkıntılar yaşayacak olan kişi, naifçe her şeyi içine atarak kendi kendisini yiyip bitirecektir. Bu da sorunların giderek daha da büyümesine sebep olmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Saçın Dökülmesinin Anlamları

Rüyada saçın tutam tutam dökülmesi, yaşanacak şok bir haber kişiyi beklemektedir. Bu haber, rüya sahibini umutsuzluğa düşürecek kadar ani bir haber olabilir. Son zamanlarda yaşadığı olayların üstesinden gelmeyi başaran kişiyi bir başka önemli sınav bekliyor olacaktır. Ayrıca, rüya sahibinin düşmanları tarafından da tehdit edilmesi söz konusu olabilir. Tabire göre, bu şahsın düşmanları bir kumpas hazırlığı içinde olup hain planlar peşindedir.

Rüyada kel kalmak, büyük bir şansa ve mutluluğa işarettir. Bir başka yoruma göre, kişinin bilgi ve kültür düzeyinde yaşanacak gelişmeler olacaktır. Tüm bunların neticesinde rüya sahibinin saygınlığı ve bilginliği artacaktır, vakur duruşu ile de herkese örnek birisi olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada saçın kopması, gören kişinin kaybedeceği bir şeylerinin olduğu anlamına gelmektedir. Büyük bir maddi varlığa ya da vazgeçemeyeceği bir kişiye sahip olan bu kimse, bu tutunduğu dalın kopup gitmesinden büyük bir endişe duymaktadır. Hayatını bir takım öğelere bağlamış olan rüya sahibinin aklındaki soru hep aynıdır. Sahip olduğunu canı pahasına korumaya yemin etmiş olan bu kimse, hiçbir şart altında savunmaktan vazgeçmeyeceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Aynur dedi ki:

    Rüyamda saçımın döküldüğünü gördüm, diğer olayları hatırlayamıyorum fakat ardından hemen uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com