RÜYADA PURO İÇMEK

Rüyada puro içmek, gören kişinin dertlerini, sıkıntı ve üzüntülerini içine attığına, kimseye kendini ve yüreğini açmadığına işaret eder. Rüya sahibi tabir yerindeyse kan kusup, kızılcık şerbeti içtim diyecek kadar cefakar kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibinin ailesinde ve iş yerinde yaşadığı sorunları bir sır gibi sakladığına, mutsuzluğunun ve huzursuzluğunun kimse tarafından öğrenilmesini istemediğine ve bunu bir zayıflık olarak gördüğüne işaret eder. Rüyada puro içtiğini görmek, gören kişi bir takım sıkıntıların içine düşmüş ve bunu dışarıya belli etmemek için çaba harcıyor demektir. Bu durumun kendisine daha çok eziyet verdiğine işaret eder. Oysa kişi, derdini birileri ile paylaşsa belki derdine bulacak ya da rahat edecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Puro İçmenin Anlamları

Rüyada tütün görmek, hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin borç batağından ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulup, rahat bir hayata kavuşacağına tabir edilir. Kişinin kolaylığa erişeceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada tütün yaprağı görmek, çok güzeldir. Sürpriz gelişmelere, mutluluk verici haberlere, övgü dolu sözler olarak tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinde bolluk ve bereket olacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada tütün sarmak, can sıkıntısına, moral bozukluğuna, gam ve kasvete işaret eder. Uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlikle birlikte gelecek olan mutsuzluğa tabir edilir. Geçim sıkıntısına düşmeye, zahmet ve çile çekmeye ve zor günler geçirmeye yorumlanır.

Rüyada tütün içtiğini görmek, gören kişi keyfi olarak yaptığı işlerin bedelini sıkıntı çekerek ödeyecek demektir. Rüya sahibinin gelirini çok kısa bir zaman içinde bitirerek sonradan geçim sıkıntısına düşeceğine ve kirasını ya da faturalarını ödeme konusunda zorlanacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com