RÜYADA PUDİNG GÖRMEK

Rüyada puding görmek, rüya sahibinin yapmak istediği ve çok uzunca bir süre çeşitli şekillerde emek verdiği ve neredeyse yaşam sebebi olan bir işte ortaya çıkan sıkıntılardan ve yaşanan ailevi sorunlardan dolayı çok büyük bir yıkıma ve hayal kırıklığına uğramasına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı işlerde birçok sorunla karşılaştıktan sonra başarı elde edilememesine ve yapılan işin heba olmasına işaret eder.

Rüyada Puding Görmenin Anlamları

Rüyada puding yapmak, mağlubiyetten sonra hak edilen ticari kazanca, sıkıntıları aşarak hayali kurulan iyiliğe, mağlubiyetten sonra özlenen temiz rızka, başarısızlıktan sonra hayali kurulan kazanca, çekilen sorunların meyvesini alarak hayal edilen paraya, sıkıntıyla ulaşılan ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak elde edilen temiz rızka, cefa çektikten sonra elde edilen zafere, yardım alarak özlenen ganimete, sıkıntıya düşerek kazanılan güce, uzun bir bekleyişin sonunda gözlenen mülke, verdiği sözüne bağlı durulacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada jöle görmek, gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında güzel vakit geçirdiği bir arkadaşının düğün ya da doğum günü gibi bir eğlencesine katılıp çok güzel zaman geçirip eğlenceye katılan diğer insanları da çok eğlendireceğine işaret eder.

Rüyada renkli jöle görmek, rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında karşısına çıkıp hayırlı işlere girip çok para ve mal kazanmasını sağlayacak bereketli ve kısmetli işe ya da kişiye yorumlanır.

Rüyada jöle satın almak, rüya sahibinin sağlık ile ilgili başvurduğu birimlerden ya da kişilerden sağlık durumu ile ilgili bilgi ve belge almasına işaret eder.

Rüyada jöle yapmak, yaşanabilecek sağlık sorunlarına önlem almak ve yaşayış tarzı ve beslenme tarzı ile ilgili fikir ve bilgi almak için bir doktora ya da bu işlerde uzman olan birine başvurmaya işaret eder.

Rüyada jöle yemek, gören kişinin kendi sağlığına, beslenmesine ve kişisel temizliğine çok önem verip özen göstermesinden dolayı herhangi bir hastalığa yakalanmayıp çok sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com