RÜYADA POLİS GÖRMEK

Rüyada polis görmenin anlamı, Azrail’le tasvir edilir. Bazı yorumcular rüyada görülen polisin pek hayra yorulmayacağını, şiddet ve gama işaret ettiğini söyler. Rüyada görülen polis ayrıca yaşanacak önemli bir kaybından varlığını ifade etmektedir. Sevinç ve mutlulukları ifade ettiği gibi üzüntü ve kederin bir habercisi olarak ifade edilir. Aynı zamanda cesareti de temsil etmektedir.

Rüyada kendisini polis olarak görmek, bir takım düşmanları olduğuna ve onlardan sakınması gerektiğine delalet eder. Rüyada bir kişi kendisinin polis olduğunu görürse, bu rüya onun için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Önemli bir sorumluluk üstleneceğine ve bu aşamada çeşitli makamlara yükseleceğine işaret eder. Genel olarak rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu görev ve makam devletin çeşitli katlarında alınacak önemli bir yönetim görevi olabilir. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Rüyada bir kişi kendisini polis kıyafetleri içerisinde bir suçlunun peşinde görüyorsa bu rüya sahibi için farklı yorumlamalar yapılabilir. Eğer kişi karşısında bulunan suçluyu yakalayarak hapsediyorsa bu durumda kişinin etrafında ve ailesinin içerisinde çeşitli düşmanları olduğunu ve kendisine zarar verebilmek için fırsat kolladıklarını söyleyebiliriz. Hapsedilen suçlu kolay bir şekilde alt edilemeyen bir düşmanı da simgelemektedir.

Rüyada polis tarafından tutuklanmak, kişinin etrafında dosttan çok düşmanının olduğuna işarettir. Tutuklanmak etrafındaki düşmanların varlığını simgeler. Bu durumda kişinin etrafında bulunan düşmanları tarafından alt edileceği ve büyük zarara uğrayacağı söylenir. Ancak kişi rüyasında polisler tarafından tutuklanmadığını görürse bu durumda çevresinde bulunan düşmanlarının tümünü alt ederek büyük oranda başarı sağlayacağına delalettir. Rüyayı iki farklı şekilde yorumlamamız mümkündür.

Rüyada temiz üniformalı polis görmek, kişinin rüyasında görmüş olduğu temiz üniformalı ve temiz yüzlü polis her zaman için hayra ve iyiliğe yorumlanır. Bu durumda güven sembolü ifade edilir. Kişinin etrafına karşı duyduğu güven olabileceği gibi kendine olan güven olarak da açıklanabilir. Temiz üniformalı polis her zaman için yapılacak ve gerçekleşecek olan iyilikleri sembolize eder.

Rüyada polis tarafından yakalanmak, herhangi bir nedenden dolayı polis tarafından kovalanıp en sonunda yakalandığını görüyorsa etrafındaki dostları ve ailesi tarafından çok sevilen değer gören ve korunan biri olduğuna işarettir. Aynı zamanda sevinçli ve hayırlı bir haber olarak da ifade edilebilir.

Rüyada polise ifade vermek, bazı tartışmalı ortamlara girileceğine,  bu tartışmaların sonlanması konusunda çok başarılı adımlar atmak için önayak olunacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, kısa süre içinde sıkıntıların son bulacağına ve işlerin toparlanacağına yorumlanır.

Rüyada polis çağırmak, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bir sorun karşısında bazı tecrübe sahibi kişilerden yardım alınacağına, bu sayede içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde kurtulacağına, dertlerin biteceğine ve kardeşler arasındaki sürtüşmelerin sonlandırılacağına yorulur.

Rüyada polis çevirmesi, rüyayı gören kişinin, aile hayatında bazı sorunların yaşandığına, bazen sevdiği kişilerden birisi ile kısa süreli de olsa bir küslük yaşadığına, ancak biraz daha hoşgörülü olması ve sabır göstermesi sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına ve hayattan daha çok zevk alacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, sorunlar yüzünde kırılan kişilerle yakın bir zaman içinde barışılacağına ve bir şekilde kalplerinin tekrar kazanılacağına işarettir.

Rüyada bayan polis görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına ve kazandığı mevki sayesinde büyük bolluk ve berekete sahip olacağına delalet eder.

Rüyada polis sireni duymak, kötü giden işleri yoluna sokmak ve kaybedilen şeyleri geri kazanmak için yardım istenen bir kişiden büyük bir destek alınacağına, bu desteğin birçok kapının açılması konusunda fayda sağlayacağına, kısa süre içinde epey moral kazanılacağına ve etkisi altına girilen bir kişi sayesinde terfi alınacağına işaret eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.