RÜYADA PARA GÖRMEK

Rüyada para, hayırlı anlam taşır.  Rüya sahibi için fayda ve şifa bulmaya delalet eder. Rüyasında para aldığını gören kişi, kendisini sıkıntıya sokan tüm problemlerden kurtulacak ve rahata erecek demektir. Hayatı çok güzel olacak ve adı hep başarılarla anılacaktır. Rüyada para almak, rüya sahibinin zengin olacağına, yaşamını rahat bir şekilde süreceğine ve bahtının açık olacağına işaret eder. Aynı zamanda gelecek nimetlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin geçimi rahatlar. İç sıkıntıları geçer. Ayrıca yapacağı ufak yardımlar ve ibadetler sayesinde fazlasıyla ödüllendirilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise söylenen sözlerden görülecek zararlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafında ikiyüzlü insanlar olduğuna yorumlanmaktadır. Genellikle para rüyaları dedikodulara, söylenen kötü sözlere işaret eder. Para bazen de çekilecek sıkıntılara işaret eder. Maddi ya da manevi zorluklar kapınızda olabilir. Bazı yorumcular ise bu sıkıntının hemen ardından büyük sevinçler yaşanacağını da söylemiştir.

Rüyada Para Görmenin Anlamları

Rüyada birinden para almak, rüya sahibinin çektiği zahmeti azaltmak için bir arkadaşından, akrabasından, komşusundan ya akrabasından yardım göreceğine delalet eder.

Rüyada para bulmak, kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin büyük bir kısmet elde edeceğine ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin yoluna girmesiyle tabir edilir. İşlerin yolunda gitmeyişi nedeni ile uzun zamandır eli darda, başı da sıkıntıda olan rüya sahibi, şansının dönmesi ile birlikte sonunda rahata kavuşacak, keyfi de yerine gelecektir.

Rüyada para kaybetmek, can sıkıcı bir haber almaya, söz işitmeye ya da böyle bir olay yaşamaya delalet eder. Küçük, önemsiz ama yine de rüya sahibinin keyfini kaçırmaya yetecek bir olay olacak ama sonradan çabucak unutulacaktır.

Rüyada kağıt para aldığını görmek, esenlik bulmak ve rahata kavuşmak anlamına gelir. İşlerin hafiflemesine ve kolaylaşmasına, rüya sahibinin artık elinin bollaşmasına ve maddi zararlarını gidermesine işaret eder. Rüyasında kağıt para aldığını gören kişi endişelerinden ve kuruntularından da kurtulacaktır diye tabir edilir.

Rüyada bozuk para görmek, rüya sahibi için ağırlık anlamına gelir yani rüya sahibine sıkıntı verecek ve dert olacak laflar şeklinde yorumlanır. Arkadan konuşan kişilerin çirkin sözleri rüya sahibinin moralinin bozulmasına neden olacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.