RÜYADA PALTO GÖRMEK

Rüyada palto görmek, yarınların aydınlık ve güzel, geleceğin parlak, şansın ve kısmetin de çok açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatından yana yüzünün güleceği, hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağı, yaşadığı ve iyi gitmeyen sağlık sorunlarının sona ereceği, kapanmaz denen gönül yaralarının kapanacağı, işlerinin yoluna gireceği, bereketin, bolluğun ve nurun üzerine yağacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Palto Görmenin Anlamları

Rüyada palto satın almak, gören kişi bir kişiye gönül koyacak yani ona kırılacak ve küsecek demektir. Rüya sahibinin yere göre sığdırmadığı birine alınganlık edip, ona kırılacağına fakat durumu belli etmemek için elinden geleni yapacağına ve hiçbir şey olmamış gibi davranacağına delalet eder.

Rüyada palto giymek, rüya sahibinin zor günlerinde yanında olup gözyaşını silen, güzel günlerinden de kendisiyle birlikte şen kahkahalar atan, cefakar, özverili, iyi kalpli, merhametli ve geniş yürekli bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kimse rüya sahibinin can yoldaşıdır ve vazgeçemediğidir şeklinde yorumlanır.

Rüyada palto hediye almak, rüya sahibinin karşısına gülüşünden, bakışından ya da konuşmasından etkileneceği bir kimsenin çıkacağına bu kişi ile yakınlaşmak ve ona gönlünü açmak için elinden gelen her şeyi yapacağına yorulur.

Rüyada siyah palto görmek, rüya sahibinin üzerinden elini çekmeyen, kendisi için hayır dualarını esirgemeyen, kendisi için gerek maddi gerek manevi tüm imkanlarını seferber edip, adeta rüya sahibi için yaşayan bir aile büyüğünün olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada beyaz palto görmek, gören kişi bir kimsenin rızası ve yardımı ile o kişinin malından, parasından ya da makamından faydalanarak, geçim sıkıntısından kurtulacak, kazanç elde edecek ve zor günlerini atlatmış olacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com