RÜYADA PALAMUT GÖRMEK

Rüyada palamut görmek, zor, geçimi güç, ön yargılı ve huysuz bir kimsenin varlığına ve bu kimseden gelecek hayra işaret eder. Sert mizaçlı ve sert görünümlü bir kişi sayesinde kalkınmaya, maddi imkanların çoğalmasına ve yine maddi anlamda güç elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir kişiden göreceği yardıma işaret ederken bazen de tam tersi şekilde yorumlanır ve şanssızlık, kısmetsizlik olarak ifade edilir.

Rüyada Palamut Görmenin Anlamları

Rüyada palamut toplamak, gören kişinin sonradan başına bela olacak zenginliğe kavuşacağı anlamına gelmektedir. Mal ve para sahibi olurken diğer yandan da huzurun, neşenin ve ağız tadının kaçacağına işaret eder. Hayır gelmeyecek varlığa yorumlanır.

Rüyada meşe palamudu görmek, palamut görmekle aynı şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin çevresindeki pek de iyi huylu olmayan bir kişiden hayır göreceğine ve onun sayesinde bir kısmet alacağına işaret eder.

Rüyada meşe palamudu toplamak, büyük ve önemli işlere girmeye, risk almaya ve rakiplerle karşı karşıya kalmaya tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir cesaretle girdiği bu işten alnının akı ile çıkacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına işaret etmektedir.

Rüyada selvi ağacı görmek, iyiliğe, güzelliğe ve hayırlı olana yorumlanır. Rüya sahibinin sağlıklı ve afiyette yaşayacağı güzel günleri olacağına yorumlanırken aynı zamanda kendisinden hayır ve vefa gelecek olan bir evlada işaret eder.

Rüyada gürgen ağacı görmek, uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin parlak bir geleceği olacağına işaret eder. Uzun ve sağlıklı yaşamaya ve sorunların üstesinden gelme gücüne ve kudretine sahip olmaya yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com