RÜYADA LUNAPARK GÖRMEK

Rüyada lunapark, evin en küçük bireyi ile tabir edilir. Rüyasında lunapark gören rüya sahibi, evde yaşça herkesten küçük olan kişiden hayır görecek demektir. Bu küçük beyefendi ya da hanım efendi ailesini çok sevindirecek başarılar elde edecek demektir. Örneğin okul birinciliği alabilir, sınavda alacağı puanla ilk sıralara yerleşebilir diye tabir edilebilir. Aynı zamanda yaşıtları arasında terbiyesi ve akıllığı sayesinde parmakla gösterilecek demektir.

Rüyada Lunapark Görmenin Anlamları

Rüyada lunaparka gitmek, gören kişi kendisi için zor da olsa bazı kişilerle yol ayırımına girerek vedalaşmak zorunda kalacak ve çok üzülecek ama ileride de kendisi için hayırlı olacak bir iş yapacak demektir. Fakat ne kadar isabetli bir karar aldığını ancak sonradan fark edecektir.

Rüyada lunaparkta eğlenmek, gören kişinin hanesinde yaşanacak olan mutlu bir olaya ve bu mutluluğun tüm aile bireylerine enerji ve yaşama sevinci vermesine tabir edilir. Yani olumlu bir gelişme anlamına gelmektedir.

Rüyada lunaparkta dönme dolap görmek, rüya sahibinin çok büyük zevk alacağı, huzur ve mutluluk duyacağı fakat uzun süreli olmayacak bir şey yaşamasına kısa olmasına rağmen bir ömre bedel hissedeceğine işaret eder.

Rüyada lunaparkta gondol görmek, büyük ve yeni heyecanlar yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ve çok heveslendiği şeyler için adım atacağına ve gerisinin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi için çok mutlu olacağı günler yaşanacak demektir.

Rüyada lunapark trenine binmek, gören kişi olaylar karşısında yaşadığı karışıklıklardan ve kararsızlıktan dolayı büyük huzursuzluk duyuyor ve bu durumdan kurtulmak için yana döne çareler arıyor demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com