RÜYADA LOKUM GÖRMEK

Rüyada lokum görmek çok iyidir. Gören kişinin yüzünü güldürecek bir şey duyacağına işaret eder. Rüyasında lokum gören kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek şeyler işitecek ve öğrenecek demektir. Lokumu kutu içerisinde görmek hayattaki ağız tadına ve yaşamın güzelliğine işaret eder. Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı ve mutlu olur.

Rüyada Lokum Görmenin Anlamları

Rüyada lokum almak, çok iyi bir şeydir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören kişinin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer.

Rüyada lokum yemek, çok güzeldir. Rüyada yenen lokum müjde anlamına gelir. Rüya sahibinin duyacağı güzel haberleri müjdeler. Rüyasında lokum yediğini gören kişi onu dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettirecek olan müjdeli bir haber alacaktır. Ayrıca açık olan bahta ve şansa da delalet eder.

Rüyada lokum ikram etmek, başkaları adına yapılacak olan iyiliklere işaret eder. Rüya sahibinin birileri için yardım etmesi, birine vereceği destek, güç ya da moral anlamına gelir. Rüyasında lokum ikram eden kişinin hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder.

Rüyasında fıstıklı lokum yemek, sıkıntı alacak demektir. Fıstıklı lokum sıkıntının ve öfkenin işaretidir. Dedikoduya işaret eder. Rüya sahibi kendileri hakkında çevrede yapılan dedikoduları duyacak ve demoralize olacak demektir. Lokum fıstıklı olduğu için dedikodular kendisi hakkında olmaktan çok evdekiler hakkında olacağı anlamına gelir.

Rüyada cevizli lokum görmek, iyi bir şey değildir. Cevizli lokum, rüya sahibinin ağzının tadının ve neşesinin kaçması, moralinin bozulması anlamına gelir. Rüya sahibi ailesiyle ilgili aslı astarı olmayan, nahoş sözler duyacak demektir. Bu da neşesinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada renkli lokumlar görmek, keyfin kaçması anlamına gelir. Bu hane haklıyla ilişkilendirilir. Renkli lokum gören rüya sahibinin kendi aile bireylerinden biri ya da yakın akrabalarından biri ile ilgili olarak pek hoşlanmayacağı laflar işiteceğine işaret eder. Bu durumda fena şekilde sinirlenip kızacağına ve tüm neşesinin bir anda kaçacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com