RÜYADA LAMBA GÖRMEK

Rüyada lamba görmenin anlamı, rüya sahibinin hayat çizgisi ile tabir edilir. Kişinin hayatının aydınlık geleceğinin parlak olduğu anlamı taşır. Rüyasında lamba gören kişi, tüm hayatı boyunca şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden uzak ve her zaman güvende olacak demektir. Rüyada lamba görmek o kadar hayırlıdır ki kendisinden ümit kesilen bir işten yada kişiden bile müjdeli güzel gelişmeler görülmesi anlamına gelir. Yaşanılan zor ve sıkıntılı günlerin geride kalmasına bir daha kötü olayların yaşanmamasına delalet eder.

Rüyada Lamba Görmenin Anlamları

Rüyada lamba almak, yakınları ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacak ve bir süre bu sorunlarla uğraşacak demektir. Fakat bu nahoş durum uzun sürmeyecek ve bir süre sonra olaylar kendiliğinden yatışacaktır.

Rüyada lamba söndürmek, küçük karla girilip, büyük beklentiler olmayan bir işten harcanan masrafın ve istenen getirinin çok üstünde kar elde etmeye işarettir.

Rüyada lambanın bozulması, çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması ve hayatına hiç bir sorun olmaması anlamına gelir.

Rüyada lamba takmak, rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve olumlu bir gelişme yaşanacak bu mutluluk da başka birinin sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyada lamba yakmak, hoşluk ve esenlik bulmak anlamına gelir. Rüyasında lamba yaktığını gören kişi, kısa ama çok keyifli olarak geçireceği günleri olacak demektir. Bu keyife ortak edeceği bazı kişiler de olacaktır.

Rüyada lamba kapatmak, büyük bir iş için elinde ve avucundakini harcamasına, kenarda sakladığı altınları bozdurmasına ve yeni bir işe atılmasına işarettir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com