RÜYADA DÜZ SAÇ GÖRMEK

Rüyada düz saç görmek, rüya sahibinin yaşadığı bir karışıklığın sona ermesi ve ferahlaması anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında kontrolden çıkan olayların yatışacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona ereceğine yorumlanır. Kişinin kendisi ile barışık ve kendisini önemseyen şekilde hareket edeceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine işaret eder. Düz saç, aile içindeki kavgaların ya da miras ile ilgili çıkmazların da sona ermesini müjdeler. Akrabalarla iyi geçinecek olan rüya sahibinin anne ve babasına hayattayken hürmetini esirgemeyeceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada Düz Saç Görmenin Anlamları

Rüyada düz saçlı olmak istemek, yaşadığı sorunlardan bunalan, bir an için de olsa nefes almaya ihtiyaç duyan ve kısa bir tatil için hazırlık yapan rüya sahibinin yardımına koşacak bir arkadaşın varlığına işaret eder. Geçici de olsa sorunlara çözüm bulacak olan kişinin rahat nefes alacağını ve bu süreçte biraz daha toparlanacağına da yorumlanır.

Rüyada düz saçlarını kıvırcık yapmak, rüya sahibinin başkalarının işine burnunu sokmak suretiyle ve çok bilmiş hareketler içinde bulunmak nedeni ile yaşayacak olduğu sıkıntıların ifadesidir ve kişinin sevimsiz, başkaları nazarında hoş karşılanmayan biri haline geleceğine, arkasından konuşanın çok olacağına ve arkadaşlarından da sert eleştiriler alacağına yorumlanır. Çenesine hakim olmakta zorlanan rüya sahibinin, üstüne vazife olmayan durumlarda söz sahibi olmaya çalışmasının pek çok kişiyle arasında husumet yaşanmasına neden olacağına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com