RÜYADA DUDAK GÖRMEK

Rüyada dudak görmek, gören kişinin hoşsohbet ve tatlı dilli olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin güzel konuşmaları ve güzel düşünceleri sayesinde mutlu, huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Kişi fedakar ve özverilidir. Başkaları mutlu olsun diye mutsuz olabilecek, başkaları rahat etsin diye de kendi rahatından olmayı göze alabilecek kadar iyi niyetlidir ve adeta dünyaya iyilik için gelmiştir. Bu rüya bir yandan da huzurun ve keyfin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Dudak Görmenin Anlamları

Rüyada dolgun dudak görmek, gören kişinin iş hayatında önemli bir mevkiye gelmesine ve bazı işlerin bitmesinin ya da başlamasının iki dudağının arasından çıkacak bir lafa bakacağına işaret eder.

Rüyada dudakta uçuk çıkması, gören kişinin alacağı bir kısmet anlamına gelir. Bu kısmet büyük bir hediye paketi olabilir, şans oyunlarından çıkacak bir para olabilir ya da atadan kalan yüklü bir miras olabilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada dudak yemek, gören kişi hayatıyla ilgili olarak önemli değişiklikler yapacaktır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, ideallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için artık bazı yol ayırımlarına gitmesi ve tercihler yapması gerektiğinin bilincine vararak bu doğrultuda hareket edecektir. Kişi, bazen zor da geleceği için bazı seçimler yapacaktır.

Rüyada dudak kesilmesi, rüya sahibinin art niyetli, kötü ve fesat kimselerin laflarına inanıp, bir anlık öfkeye kapılıp, sonradan pişman olacağı işler yapması ya da sözler söylemesi şeklinde tabir edilir. Öfkeyle kalkan, zararla oturacak demektir.

Rüyada dudak kanaması, rüya sahibinin kendi mutluluğu için başkalarını feda edeceği anlamına gelmektedir. Kişi, sırf gönlü olacak diye aile büyüklerinden birilerini kırıp geçecek ve sözlerini çiğneyerek onları çok üzecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com