RÜYADA DANA KESMEK

Rüyada dana kesmek, İslami açıdan rüya sahibinin çok büyük bir emeline kavuşacağı anlamına gelir. Rüyasında dana kesen kişinin borçları sona erer ve günahları bağışlanır demektir. Hayra alamet olan bu rüya bazı durumlarda kişinin daha önce adadığı ancak yerine getirmediği bir adağı olduğunu da hatırlatan önemli bir uyarıcı rüyadır. Dana kestiğini gören kişinin şansı yaver gider ve işinde bolluk, bereket ve kazanç her zaman artar. Görevlerini ve sorumluluklarını büyük bir titizlikle yerine getiren bir kimse olunduğuna, saygı ve ün sahibi olarak hayatına devam edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Dana Kesmenin Anlamları

Rüyada dana görmek, gören kişinin zengin olacağına tabir edilir. Bolluk ve bereketin de habercisi olan bu rüya rüya sahibinin uzun süredir yaşadığı huzursuzluğun da sona ereceği anlamına gelmektedir. İş yerinde yaşanacak güzel bir terfiye ya da maaş zammına da işaret eden rüyada görülen dana zayıf ve çelimsiz ise bu durumda ciddi bir mal ve para kaybı yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada dana almak, parasal konularda çok büyük bir kazanç sahibi olunacağına, değeri yüksek gayrimenkuller alınacağına, bekar kişiler için de unvan sahibi, başarılı kimselerle arkadaşlık edileceğine işaret eder. Rüyasında dana satın alan kimse, başkalarına da borç verir ve zor durumda olanların yardımına koşar şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada dana satmak, arkadaş çevresinin genişliğine ve rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilip, sayılan bir kişi olduğuna işaret eder. Güven verici ve sorumluluk sahibi bir iş sahibi, para konusunda cömert ve iyilik yapmayı seven biri olunduğuna yorumlanmaktadır. Rüyasında kilolu bir dana satan kişi başkalarına yaptığı yardımların sevabını çok büyük şekilde geri alır ve ahiret hayatı da rahat geçer demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com