RÜYADA DUT TOPLAMAK

Rüyada dut toplamak, gören kişi için yaşanılan hastalıktan kurtulmaya, çözümlere ve çarelere kavuşmaya, bol rızık elde etmeye ve kolay geçim sağlamaya işaret eder. Rüya sahibi kişinin cebinin de buzdolabının da dolu olacağına tabir edilir. Rahat, güzel ve ayrıcalıklı bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin zorlanmadan, sıkıntıya ve zora düşmeden, kara kara düşünmeden ve hesap yapmak zorunda kalmadan ihtiyaçlarını gidereceği anlamlarına gelmektedir. Rüyada dut topladığını gören kişi meslek hayatında istediği noktaya ulaşır ve istediği kariyere erişmeyi başarır şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin lüks ve konfor içinde yaşama hayallerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyada dut toplamak ve yemek, gören kişinin büyük yatırımlara atılacağına, kendi işinin sahibi olacağına, herkes kadar çalışıp çok daha fazla gelir elde edeceği bir iş yapacağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına işaret eder. Şans, kısmet, bolluk, bereket ve zenginlik anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Dut Toplamanın Anlamları

Rüyada yerden dut toplamak, gören kişinin zorluklarına ve engellerine rağmen yılmadan ve vazgeçmeden hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyeceğine, çektiği zorluklara rağmen bir an olsun pes etmeyeceğine ve bu sayede de hayallerine kavuşacağına işaret eder. Makam ve ün sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada beyaz dut toplamak, rüya sahibinin sağlıklı, uzun, mutlu ve huzurlu bir yaşamı olacağına işaret eder. Gören kişinin sağlığı el verdikçe hep çalışacak, çalışmasının meyvelerini de doyasıya eğlenerek ve harcayarak toplayacaktır diye şeklinde tabir edilir.

Rüyada kara dut toplamak, gören kişinin sahip olduklarının sadakasını hiç aksatmadan verdiği anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah inancı yüksek, dini duyguları baskın ve ahirete olan itikadı sonsuz olduğu için zenginliğinin ondan geldiğine ve ona karşı şükranlarını da iyilik ve hayır yaparak gösterdiğine tabir edilir.

Rüyada dut ağacını kesmek kişinin, gören kişinin sevdiklerinden ayrılmasına, gittiği yerden hasret çekmesine ve elde ettiği gelirin eksilmeye başlayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com