RÜYADA DAMDAN DÜŞMEK

Rüyada damdan düşmek, gören kişinin muradına eremeyeceğine, planlarının beklenmedik şekilde bozulacağına, yolculuklarının iptal olacağına ve işinde bazı sorunlar ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada damdan düşmek aynı zamanda kişinin mevki ve itibar kaybı yaşamasına da tabir edilir. Damdan düştüğünü gören kişinin düşmanı çok olur ve ayağını kaydırmak için pek çok tuzak söz konusudur demektir. Uyarı mahiyetinde de olan bu rüya, kişiye dikkat etmesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Varlıklı bir kimse damdan düşer ise, çok ani şekilde tüm parasını yitirebilir, mallarından olabilir. Fakir kimseler için de daha da yoksul bir hayata işaret eden rüya genellikle hayırlara yorumlanmaz.

Rüyada Damdan Düşmenin Anlamları

Rüyada damdan düşüp bir yerini kırmak, gören kişi maddi kayıplar yaşar, işinden olur ve evli ise evliliğinde boşanma durumuna neden olacak tartışmalar yaşanır demektir. Aile ve iş hayatında olduğu kadar sağlık konusunda da sıkıntılar olacağını işaret eden bu rüya aynı zamanda kişinin mevcut işinde başarısız olacağına ve işsiz kalacağına da tabir edilir. Düşüp bir yeri kırılan kişi uzun süre acı çeker ve sıkıntılı bir hayat yaşar demektir.

Rüyada düştüğünü görmek, gören kişi zengin ise yoksullaşır, evlatları mallarını har vurup harman savurur, evine giren paranın bereketi olmaz ve hanede de her zaman huzursuz bir ortam söz konusu olur şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer düşülen yer güzelse veya denize düşülüyorsa, yeşil bir alansa bu kişinin içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi bir duruma geçeceğine ve hayatında çok olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, sevineceği haberler alacağına işaret eder. Bazen de kötü olacağı düşünülen bir olayın sonuçlarının kişi için son derece menfi sonuçlara neden olacağı anlamına da gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com