RÜYADA DUVARDAN ATLAMAK

Rüyada duvardan atlamak, gören kişinin karşısına çıkan bir engelden kurtulmasına ve bir düşmanı bertaraf etmesine işaret eder. Rüya sahibinin hayatını gerçek anlamda zorlaştıran bir sorunla bambaşka bir şekilde çözüm bulacağını ve kişinin bundan sonra o sorundan kurtularak yoluna devam edeceğine işarettir. Çok yüksek bir duvardan atladığını gören kişi büyük bir zorluğun üstesinden gelir demektir. Alçak bir duvardan atlamak ise rüya sahibinin çalışma hayatında sık sık sorunlarla karşılaşacağına ama hiçbirinin aşamayacağı şekilde bir sıkıntıya dönüşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Duvardan Atlamanın Anlamları

Rüyada duvardan atlarken düşmek, rüya sahibinin bir işin yarım kalacağına, muradına eremeyeceğine ve tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına işaret eder. Eğer kişi duvarı atladıktan sonra düşerse alacağı zarar daha az olur demektir. Ancak daha duvarı atlayamadan düşerse bu durumda girişimleri en başında engellenir ve sonrasında kişi başka bir yola girmek zorunda kalır şeklinde yorumlanmaktadır. Yarım kalacak işlerin ve kaçırılan fırsatların habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada duvardan atlayıp bacağını kırmak, gören kişinin yanlış yöntemlerle sorunlarını çözmek isterken daha büyük ve kötü bir problemle karşılaşmasına işaret eder. İyi niyetli de olsa fazla düşünmeden hareket eden rüya sahibinin zarar görmesine ve kendisini büyük bir sıkıntının ortasında bulmasına delalet eder. Her iki bacağını da kırdığını görenler için düşmanlarının kendilerine galip geleceğini ve kötü insanların sözleri, kulisleri nedeni ile mevcut işinden atılacağını, aile içinden gördüğü desteğin bir anda yok olacağına işaret eder. Beklenmedik kişilerden veya olaylardan yaşanacak hayal kırıklığı anlamına gelmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    rüyamda çok yüksek bir duvardan atladığımı gördüm ama defalarca denememe rağmen atlamayı bir türlü başaramıyordum.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com