RÜYADA DUVAK TAKMAK

Rüyada duvak takmak, bekar kızlar için evlenmeye, nişan yapmaya ve söz kesme gibi olaylara işaret eder. Bu rüya bazen de kısmetin açılmasına, rüya sahibinin aşık olduğu kişiden gelecek bir teklife yorumlanır. Rüyasında bembeyaz ve uzun bir duvak takan kişinin yine uzun ve çok huzurlu bir aile hayatı olur demektir. Siyah duvak rüya sahibinin ilişkilerinde problemler olduğunun ve eşiyle arasına birtakım sorunların bulunduğunun habercisi iken; eski duvak ayrılığın, yeni duvak ise yeni bir ilişkinin habercisidir. Rüyada bir kadının duvak takması genellikle karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetin işaretçisidir. Bazen de böyle bir rüya yolculuğa çıkmaya, yaşanacak bir maceraya, insan ilişkilerine, dostlarla birlikte yapılacak planlara yorumlanır.

Rüyada Duvak Takmanın Anlamları

Rüyada gelinlik giymek, gören kişinin kuracağı ailenin ve yuvanın sembolüdür. Gelinlikte görülen güzellikler veya çirkinlikler rüya sahibinin evlendiği zaman yaşayacağı olaylara ve evliliğinin nasıl geçeceğine işaret eder. Güzel bir gelinlik uzun ve parlak bir geleceğe; eski, yıpranmış gelinlik ise aile hayatındaki huzursuzluklara yorumlanır.

Rüyada gelin duvağı görmek, genellikle sevinç ve mutluluk yaşamaya, arzu edilen şeylere kavuşmaya, dileklerin ve duaların kabulü anlamına gelmektedir. Böyle bir rüya gören kişi muradına erer demektir. Eğer hasta ise şifa bulmaya, evliler için güzel ve hayırlı bir evlada, borçlular için borçlarını ödemeye, sıkıntıda olanlar için ise sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Gelin duvağını bir erkek görse bu rüyası o kimsenin ahlaklı ve gösterişli bir kadınla evlenmesi anlamına gelmektedir. Rüyada siyah gelin duvağı, sıkıntı ve kedere işaret ederken; beyaz ve parlak gelin duvağı ise, güzel bir gelecek, kişinin sıkıntılardan kurtulması ve umduğuna nail olması anlamlarına gelmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Selma Altuğ dedi ki:

    Oglumun bir tanidigim kizina asik olup nikahlandigini gordum gercekte oglum bekar kiz evli gelinlik giymemis mavi elbise giymis bende duvak siz olmaz deyip acik mavi kucuk tulden duvak taktim. Ayrica yaprak dolmasi yapmisim onlari miro dalga firinda istiyorum. Oglum çok mutlu ve asikmis kiza kizda oyle isteme ye gitmedigimiz için aile gelmemis ama sora gideriz diyorum kizin ellerini seviyorum. Nedemek bu ruya

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com