RÜYADA DİKEN GÖRMEK

Rüyada diken görmek, her olaya ve çevresindeki herkese çok kolay sinirlenebilen, konuşması ve üslubu ters, kendisinden başka kimseyi doğru kabul etmeyen, baskıcı, dayatmacı ve zorba bir kişinin varlığı ile tabir edilmektedir. Rüyasında diken gören kişi aksi bir kimseye çatacak ve bu nedenle de işleri konusunda büyük zorluk çekecek demektir. Bu kişi, adeta terslik ve zorluk çıkarmak için yaratılmış, uyumsuz ve aksi bir kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Diken Görmenin Anlamları

Rüyada diken batması, rüya sahibinin kınadığı şeyin başına gelmesine işaret eder. Yani kişi, başkalarının yaptığı hataları eleştirip, o kimselere kötü gözle bakıp, onları kötülüyorken aynı hatalara kendisi de düşecek demektir. Ya da kiminle dalga geçiyorsa o kişinin durumuna düşecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada diken çıkarmak, gören kişinin kendisine zarar veren huylarından ve kötü alışkanlıklar kazanmasına neden olan bazı kişilerden uzaklaşmasına işaret eder. Bu karar rüya sahibi için çok iyi gelecek, kendini ailesine ve işine vererek eskisi gibi mutlu günlerine geri dönecektir demektir.

Rüyada diken üstünde yürümek, gören kişinin bazı korkularının olduğuna işaret eder. Rüya sahibi, rahat değildir ve bir takım düşünceleri kendisine büyük huzursuzluk verip, içine sıkıntı basmasına neden oluyordur şeklinde tabir edilir.

Rüyada diken ucu görmek, gören kişinin çevresinde kötü düşünceleri ve kötü huyları olan, kem gözlü bir kişinin varlığına işaret ederken bazen de nahoş sözler işitip kişinin canının sıkılacağına işaret etmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Evin dedi ki:

    Merhaba, ben rüyada böğürtlen dikenlerin uzeride biriyle beraber aşağıya iniyordum ama hızlı bir şekilde koşar gibi sonra ayağımın kanadığını hissettim ama acı yoktu sadece pembemsi kan görüyordum yerlerde yürüduğüm adımlara bakarak kan damlıyordu ve sonra uyandım lütfen yorumlarmısınız.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com