RÜYADA DELİ GÖRMEK

Rüyada deli görmenin anlamı, genel olarak anlamı zenginliktir. Bunun yanında; kişinin herkesle iyi geçinen, dost canlısı biri ile arkadaşlık edeceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında gerçek hayatta gerçekten deli olduğunu bildiği birini görürse bu kişinin hayatında herkese ders olacak şeylerin yaşanacağı yorumu yapılır. Rüyada kişi neden olmadan bir deliliğin oluştuğunu görüyorsa kazanç ve mal sahibi olacak demektir. Delilik bazen de hayırlı bir gönül ilişkisi yaşamaya işaret eder. Bir kişinin rüyasında delinin birinden bir şey aldığını görmesi eline büyük bir fırsat geçeceğine, şansının ve bahtının açık olacağına delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında deliye bir şey verdiğini görmesi de yine kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatlara delalet eder. Rüyasında çocuğunun deli olduğunu gören kişi ileride büyük bir mal varlığı elde edecektir.

Rüyada Deli Görmenin Anlamları

Rüyada deli olduğunu görmek, gören kişinin elindeki parasını kısa vadede kar getirecek işlere yatıracağına, bu sayede güzel kazanç elde edeceğine, başındaki belalardan sıkıntılardan kurtularak rahata kavuşacağına delalet eder. Herkesin ayakta alkışlayacağı ve uzun süre kendisinden iyi şekilde bahsedeceği bir iş yapacağına ve bu iş sayesinde herkesin takdirini kazanarak, gönülleri feth edeceğine yorulur.

Rüyada deli tarafından kovalanmak, yeni bir proje ve iş peşinde koşuyor demektir. Meşakkatle birlikte hak ettiği refaha, yardım alarak hayalini kurduğu şana, uğraşlarının sonunda hak edilen toplu paraya delalettir. Bu rüya kimi durumlarda da kötü bir problemle karşılaşılacağını ifade eder.

Rüyada deli dövmek, rüyayı gören kimsenin işlerinin açılacağına, dert ve sıkıntılarının biteceğine, borçlarından kurtularak feraha ermeye, mal sahibi olmaya ve mutlu bir hayat geçireceğine delalet eder. Başka bir yorumla rüyada deli birini dövdüğünü ya da hırpaladığını gören kişinin maddi zarara uğrayacağı ve darlığa düşüp sıkıntı çekeceği yorumu yapılır.

Rüyada deli adam görmek, rüyayı gören kişinin yanlış yapacağına, kazancını kirleteceğine, çocuklarına haram lokma yedireceğine, varlık sahibi oldukça, zenginleştikçe günaha gireceğine ve vicdansız davranacağına içindeki iyiliği yok edeceğine işaret eder.

Rüyada bir delinin kendisine saldırdığını görmek, işleri artacak, sıkıntısı ve dertleri son bulacak, malı ve kazancı da çoğalacak demektir. Ümitsizlikten sonra hak ettiği haysiyete, zorlukla birlikte ulaştığı itibara şeklinde yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda mahallemizin delisinin kız kardesinj gördum o da deliymiş gercek hayatta kiz kardesi yok babam ben ve kücuk kiz kardesim gece biyerden gelrken karsmzdanda o mahllmzn delisinin deli kiz kardesi gelyor annesiyle bn biseye kosyorum oda bize saldrmya kosuyo bn kosunca sonraa sakinlesiyo babm durduryo onu ve eski sattgmz arabamzla evine brakyoz bna aşık oluyo gibi biraz gezyoz tabi ama cok guzsl bi kiz cokta guzel giyinmiş bna elini felan veryo guluyor bna bazen arabada bagryo cok snrlnyo bazsn cok sakin bn korkyrm ama sonra bizim evs gelyor bn yine korkuyorum annem guzel guzel konsyoo babm feln sonra bnu evine gtrecggmz zamn bni yanina cahryo ve yine sinirlnyoo tuhaf harektler yapyo bn bnu sakinlestrirkn elinden tutyom ayama biseylet damlyo bu bnm ayagma kucuk abdestini yapyoo

  2. Faruk dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım bir deli çatıdan atliyordu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.