RÜYADA DARGINLIK GÖRMEK

Rüyada dargınlık görmek, manevi anlamda huzur, güç ve moral bulmaya fakat maddi anlamda zayıflamaya ve kan kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin içine dert edindiği konulardan, kimseye anlatmaya cesaret edemediği sorunlarından ve herkesten gizlediği duygularından kurtulacağına, iç dünyasında rahata ereceğine fakat aynı şeyin iş hayatında geçerli olmayacağına ve işinden yana kayba uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Dargınlık Görmenin Anlamları

Rüyada birine darılmak, bir kişi rüyasında kendini birine darılmış olarak ya da bir kişi ile darılmış olarak görürse bu kimse rüya sahibinin ya iş hayatındaki rakibidir ya da malında gözü alan her hangi biridir şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresindekilere ve iş yaptığı kişilere dikkat etmesi aksi takdirde tüm varlığını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada dargın olduğunu görmek, iyi değildir ve büyük bir uğursuzluğun kol gezdiğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında kendisini alt üst edecek kadar kötü bir melanetin başında dönüp durduğuna işaret eder.

Rüyada birine küsmek, hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya ve ondan yeri geldiğinde manevi, yeri geldiğinde de maddi destek görmeye işaret eder.

Rüyada küsmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin sorunlar karşısında sağduyulu bir tavır sergilemesi sayesinde, olayların kısa sürede kolaylıkla tatlıya bağlanacağına, ortalığın gerilmeden ve karışmadan her şeyin normal seyrinde sürüp gideceğine yorumlanır.

Rüyada anne babaya küsmek, gören kişinin rüyası ailesine ait olan hiçbir maddi varlıkta ve dünya malında gözü olmadığına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com