RÜYADA DANTEL GÖRMEK

Rüyada dantel görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Görülen dantel şık, yeni ve kullanılmamış ise, mutluluk verici haberler almaya, güzel günler yaşamaya, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve onlarla keyifli geçen zamanlar paylaşmaya işaret ederken, pis, kirli, eskimiş bir dantel görmek, rüya sahibinin hastalanmasına ve güçten düşmesine tabir edilir. Maddi sıkıntılar yaşamaya, rızkın eksilmesine, hane içinde sorunlar yaşayıp mutsuz olmaya yorulurken diğer yandan da rüya sahibinin yaşadığı dinginliğin ve sakinliğin dış faktörlere bağlı olarak bozulmasına ve çok gergin günler geçirmesine işaret eder. Rüyada görülen kötü dantel, kişinin çevresindeki bazı kimselerle arasında büyük sorunlar yaşanacağı ve seslerin yükseleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Dantel Görmenin Anlamları

Rüyada dantel örmek, zorluk yaşamaya, sıkıntı içinde günler ve geceler geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin bozulması ve bu nedenle borçlu olduğu kişilerden yükselmeye başlayan çatlak sesler nedeni ile yaşanacak olan dertlere yorumlanır.

Rüyada dantel işlemek, gören kişinin çektiği yokluğun, zahmetin ve çilenin artık sona ereceğinin ve insan gibi yaşamaya başlayacağının müjdecisidir. Yoksullukla geçirilen uzun yılların geride kalacağına kişinin adeta yeni doğmuşçasına, rahatlığa ve bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada dantel ütülemek, sürpriz bir gelişme yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda kendisini çok mutlu edecek bir davet ya da teklif alabilir, karşı cinsle güzel bir ilişkiye adım atabilir. Bu kısmet rüya sahibinin karşısına çıkmış en hayırlı kısmettir ve sonu çok temizdir.

Rüyada dantel hediye almak, rüya sahibinin muradına ermesine, tüm hayatı boyunca beklediği o hayırlı beyaz atlı prensinin ya da prensesinin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi yaşadığı mutlulukla sanki dünyada bundan önce hiçbir mutluluk yaşamamış kadar yoğun duygular hissedecek ve heyecandan gözü hiçbir şeyi görmeyecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com