RÜYADA DAĞA TIRMANMAK

Rüyada dağa tırmanmak, rüya sahibinin çok büyük emekler vererek, çok çalışarak, kimseden en ufak bir yardım bile almadan çok istediği ve çocukluğunu hayali olan şeye kavuşacağına ve bu sayede çok büyük öz güven kazanacağına ve çok huzurlu biri olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi büyük bir kazanç elde edecek, bütün sıkıntılarını sonlandıracak ve hayallerini gerçekleştirmeye yarayacak bir seyahate çıkacağına işaret eder.

Rüyada Dağa Tırmanmanın Anlamları

Rüyada dağa tırmandığını görmek, gören kişinin iş hayatında ve eğitim hayatında hayal ettiği şeylere kimseden yardım almadan, kendi başına çalışarak ve çok büyük çaba sarf ederek ulaşacağına işaret eder.

Rüyada dağa tırmanırken düşmek, iş hayatında ve eğitim hayatında gerçekleştirilen çalışmaların yarıda kalacağına, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına ve maddi manevi sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dağdan inmek, hayırlı bir işe girileceğine ya da bir sorunla ilgili olarak doğru bir karar verileceğine işaret eder. Ayrıca, yapılmak istenen işi ya da gerçeğe döndürülmek istenen hayali yarıda bırakmaya tabir eder. Rüyasında dağdan inen kişinin, vereceği yanlış kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceği anlamına gelir.

Rüyada dağ görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin büyük başarıya, yüksek mevkiye, hayırlı kısmete ve çok güzel ve başarılı işlere imza atacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve eğitim hayatında yaşanacak zorluklara ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada dağın yıkıldığını görmek, ülkenin tamamı tarafından sevilen ve saygı gören bir kişinin yakın bir zamanda vefat edeceğine işaret etmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Ziyaretçi dedi ki:

    Rüyamda dağa tırmandığımı gördüm. Dağa tırmandıkça daha da dikleşiyor, sonra geriye dönmek istiyorum fakat çok yüksek görünüyor.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com