RÜYADA DAĞ EVİ GÖRMEK

Rüyada dağ evi görmenin anlamı, hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Kendinizi temiz, ferah ve düzenli bir dağ evinde görürseniz, hayatınız boyunca güven içinde olacağınıza ve yaptıklarınızdan daima zevk alacağınıza delalet eder. Rüya sahibinin girecek olduğu zor bir sınava işaret eder. Ancak rüyada görülen dağ evi sayesinde işlerin açılacağına ve bu sayede yeni ev ya da binaya tabir olur. Rüyayı gören kişinin duygusal zamanlar yaşaması an meselesidir. Yakın zaman içerisinde hayırlı bir yuva kurmaya, izdivaç gerçekleştirme manasına da gelir. Rüyada görülen ev ahirete yorumlanır. Rüyada tahtadan yapılan bir eve girdiğini gören haram mala ya da paraya el uzatır. Böyle bir evden çıktığını gören harama tövbe eder. Dağın başında ev görmek, iş hayatında ve sosyal hayatında yükselmeye delalet eder. Herkes tarafından gıpta ile bakılır  ve mevkisi, mertebesi yükselir. Ev rüyaları daima önemli sayılır. Rüyayı yorumlayabilen birileriyle paylaşmakta fayda var. Rüyanıza hayır deyin ve hayır olsun.

Rüyada Dağ Evi Görmenin Anlamları

Rüyada Dağ Evinde Yaşadığı Görmek

Rüya sahibi kimseden yardım almadan ayakta durur ya da duracağının habercidir. Rüya sahibinin kimseye minneti yoktur ve kimseden yardım beklemeden hayatını sürdürür. Bu yaşam tarzını kendine benimseyen rüya sahibinin yakın zaman içerisinde eline geçecek olan para ya da mal anlamına da gelir. Aynı zaman da rüyayı gören kişi yakın zamanda görüşüp konuştuğu kişi ile hayırlı bir izdivaç gerçekleştirerek yeni bir eve girmeye de delalet eder.

Rüyada Dağ Evi İnşa Etmek

İnşaatla uğraşmak oldukça hayırlıdır. Rüya sahibinin isteklerini zamanı geldikçe fazlasıyla yerine getireceği anlamına gelir. Sosyal yaşamda aranılan ve sevilen bir kişi olan rüya sahibinin ortamı genişler ve yeni kişilerle tanışır. Hareketli ve eğlenceli günlere hazır olun.

Rüyada Dağ Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz dağ evi; yalnızlık hissine, kimsesizlik ve depresyon hali içerisinde olduğuna ve kişi kendisini artık sosyal hayattan soyutlamaya başladığını bildirir. Dağ evi kendisini iç dünyasına kapatmış bir kişiye dönüşmeye de delalet eder. Tabi aynı zamanda gün içerisinde konuşulan ya da görsel hafıza ile ilgili rüyada olabilir. Rüyanızı hayra yoracak kişilere anlatın ki, rüyanın kötü etkisini etkisiz hale dönüştürün. Bazı rüyalar ne kadar hayırlı olsa da, anlattığınız kişi sebebiyle tam tersi olabilir. O sebeple önce kendiniz hayır olsun deyin ve bu konuda güvendiğiniz kişilere rüyanızı açın. Unutmadan, rüyanızı tek yönlü değerlendirmeyin ve diğer sembollere de bakmayı ihmal etmeyin.


Rüya Yorumları;

 1. Havva dedi ki:

  Ruyamda esim dağa ev yapmis geniş balkonlari buyuk buyuk tavanlarini sandalye parcalari deynekler dizerek yapmis ev cok genis annem halam Ablam Ben yengem babam evi geziyoruz bana burda yasarsin diyolar cok guzel bende yasarim sizde geldiginiz zaman balkonlar buyuk yatarsiniz diyorum daha sonra annem para buluyo birtane eski halamlar falan bahceye cikiyoruz mantar ariyalim diyolar ama hep yumurta topluyoruz araziden sonra alttarafa baktigimizda birden firtina cikiyor yamur yagiyor hizli hizli eve kosuyoruz islanmayalim diye

 2. Eda dedi ki:

  Rüyamda dağ evinde kaldığımı görüyorum, hava akrarınca dışardan vahşi hayvan sesleri geliyor ve çok korkuyorum, endişeli şekilde oturup beklerken uyanıyorum.

 3. Ali alkan dedi ki:

  Bahcede calisirken koyun muhtari ve tadiklarla sohbet ediyorduk karsimizdaki dagda eski yeni karisik koy gibi bir suru evler gordum.dedimki ben burda koy oldugunu hic gormemistim .ben burayi hic gormemisim diye konustum .anlamini merak ediyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

 4. Beyhan buğlem dedi ki:

  Rüyamda esimile birlikte dağın topraklarını kazıyoruz bişeyler buluyoruz sonrada birev oluyo esimle içine giriyoruz içeride yiyecekler var biz bu gece burda kalalım dedik ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.