RÜYADA CÜZDAN BULMAK

Rüyada cüzdan bulmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer cüzdanın içi para ile dolu ise rüya sahibinin rahat bir şekilde yaşayacağına, maddi sıkıntı ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, bereket ve bolluk içerisinde geçireceği bir döneme işaret eder. Rüyada boş cüzdan bulmak ise, fakirlik, maddi anlamda meşakkat içinde olma ve iş hayatındaki başarısızlıklardır. Boş cüzdan bulan kişinin işleri bozulur ve bazı kederlere maruz kalır. Bazen de bu rüya hayırsız kısmetlere veya kendisine faydası olmayan kazançlara işaret eder.

Rüyada Cüzdan Bulmanın Anlamları

Rüyada cüzdandan para döküldüğünü görmek, bazen mal mülke, bereket ve bolluğa bazen de kişinin elinden çıkacak mala işaret eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya düşmana galip gelmeye, size husumet duyan bir adamın bu düşüncelerini değiştirecek hareketlerde bulunmaya da yorumlanır.

Rüyada cüzdan kaybetmek, sırların ifşa edilmesine yorumlanır. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi kendisine emanet edilen bir sırrı başkalarını söyler ve o sözün yayılmasını sağlar. Bazen de bu rüya gören kişinin para sıkıntısı çekmesine ve iş hayatında bazı aksaklıklar yaşayarak mallarından bir kısmını kaybetmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada cüzdan çaldığını görmek, bir başkasının cüzdanını çalan kişi başka bir kimsenin hakkını yer veya ona haksızlık yapar. Cüzdan çalmak bir topluluk hakkında kötü niyet beslemeye, suizanda bulunmaya, onların kötülüğünü istemeye ya da rüya sahibinin dedikodusunu yapan ve ona zarar vermek isteyen hilekar adamlara işaret eder.

Rüyada yırtık cüzdan görmek, gören kişinin tüm sırları ortalığa dökülür ve o insan hakkında herkes dedikodu yapıp konuşur demektir. Yırtık cüzdan, toplum içinde rezil olacak bir duruma düşmeye, yanlış hareketler sonucunda zarar görmeye, bazen de maddi sıkıntılara, rüya sahibinin elinden çıkacak paraya ve mala da yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com