RÜYADA CAM BATMASI

Rüyada cam batması görmek, gören kişiyi çok üzecek bir sözün işitileceğine tabir edilir. Bir tartışma esnasında sevilen kişiden hiç beklenmeyen, ağır içerikli sözler veya hakaretler duymaya ve bu yüzden kalp kırıklığı yaşamaya işaret etmektedir. Maddi anlamda herhangi bir sıkıntı çekmeyen rüya sahibinin bu dönemde ruhsal olarak kendisini iyi hissetmeyeceğine, sevdiği insanlar ile arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına da işaret eder. Eski dostların düşman olmaya, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan bu rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına tabir edilir. Cam batması aile içinde herkesin farklı telden çaldığına, kimsenin rüya sahibini dinlemediği gibi, onun dertleriyle de ilgilenmediğine de işaret etmektedir.

Rüyada Cam Batmasının Anlamları

Rüyada eline cam batması, bir derdini yakınlarına açan rüya sahibinin beklenmedik eleştiriler almasıyla bu kimselerle olan ilişkilerinde sorunlar çıkacağına işaret eder. Çalışma hevesinin kaçmasına, eğitimi sonlandırmaya veya yarım bırakmaya da işaret eden bu rüya, aşk hayatında pişmanlıklar yaşamaya, evliliklerde istenildiği gibi mutlu olamamaya da tabir edilir.

Rüyada ayağına cam batması, rüya sahibini zora sokacak birine işaret eden bu rüya, kefil olunan bir borcu rüya sahibinin ödemek zorunda kalacağı için maddi olarak sıkıntıya düşeceğine tabir edilir. Geçmişte yapılan bir yanlışın dönüp dolaşıp kişinin karşısına çıkmasıyla yeniden üzülecek olmasına işaret eder. Eski bir gönül ilişkisinin yeniden alevleneceğine fakat sonunun hayırlı olmayacağına işaret eder. Rüyasında ayağına cam batan kişinin iş yerinde arkasından konuşanı çok olur ve işlerinin yolunda gitmesini engellemek isteyen düşmanları vardır demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com