RÜYADA CAMİ MİNARESİ GÖRMEK

Rüyada cami minaresi görmek, insanları doğru yola yönlendiren ve kötülüklerden alıkoyan ahlaklı ve güçlü bir adamın sembolüdür. Bu rüya gören kişinin hareketleri ve güzel düşünceleri ile insanları çevresinde toplayacağının ve onları yanlış hareketlerden kurtaracağının göstergesidir. Minareyi yıkmak veya tahrip etmek birlik ve beraberliği bozmaya veya insanlar arasında ihtilaf meydana getirmeye işarettir. Minare bazı alimlere göre ise saygınlık ve takdir toplama anlamlarına gelmektedir. Rüyada cami minaresine çıkan kişi, büyük bir makama ulaşır ve herkes tarafından tanınarak şan ve şöhret kazanır demektir. Rüyada evin içinden minarenin çıktığını görmek, aile bireylerinden birinin çok büyük bir isme sahip olacağının ve tahmin edilemeyecek kadar yükseleceğinin göstergesidir.

Rüyada Cami Minaresi Görmenin Anlamları

Rüyada cami minaresinin yanması, rüya sahibinin yaşadığı yerde dini eksikliklerin olmasına, fitnenin ve karmaşanın yaşanmasına ve insanların dinden uzaklaşmalarına yorumlanmaktadır. Minarenin çökmesi, büyük bir zatın ölümüne, minarenin tamir olunması ise doğru yola erişip mutlu olmaya yorumlanır. Rüyasında minarede yaşayan kişinin hayatı güzelliklerle dolu olur ve uzun bir ömre sahip olur demektir. Bu rüya aynı zamanda din yoluna girmeye, manevi anlamda yükselmeye de işaret etmektedir.

Rüyada bulunduğu sokakta minare görmek, kendi mahallesinde ve sokağında cami minaresi gören kişinin bulunduğu yere çok büyük bir zat gelir. Bu rüya önemli bir kimse ile tanışmaya ve onun feyzinden bereketlenmeye de yorumlanabilmektedir. Sokaktan minarenin gitmesi, insanların bu büyük şahsiyetin değerini bilmemesine, onun değerini anlamadıkları için gerekli yardımları da görememelerine işaret eder. Bulunduğu mahalledeki minarenin yıkıldığını görmek ise bu büyük zatın ölmesine tabir edilmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com