RÜYADA CESET GÖRMEK

Rüyada ceset görmek,  rüya sahibi için hayırlı olmayan olayların yaşanacağına işaret eder. Rüyasında ceset gören kişi büyük üzüntüler yaşayacak, alacağı bir haber sonrasında kederlere boğulacak ve kalbinde ömür boyu acısı hiç sonlanmayacak kayıplar yaşayacak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ceset görmek çok zor durumda olduğu için desteğe ihtiyacı olan bir kişinin varlığına da işaret eder. Bazen de evdeki hesabın çarşıya uymamasına yani rüya sahibinin hayatının ve işlerinin planladığı yönde ilerlememesine bu nedenle de zor duruma düşmesine tabir edilir. Rüyada ceset gören kişi için hayatının en zor günlerinin kendisini beklediği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Ceset Görmenin Anlamları

Rüyadan ceset taşıdığını görmek, gören kişinin meslek hayatındaki sorumluluklarının çok ağır olduğuna işaret eder. Yaptığı işin hatayı kabullenmeyecek kadar büyük ve önemli olduğuna tabir edilir. Bu nedenle kişinin bu ciddi işler karşısında son derece dikkatli ve özenli olması gerekmektedir.

Rüyada ceset yıkamak, gören kişinin yıkadığı cesedin sahibi için bir hayır işlemesine ya da o kişiye en zor zamanında destek olmasına işaret etmektedir. Rüya sahibi, rüyasında kimin cesedini yıkadığını görürse o kişinin hayır duasını alacak bir şey yapacak demektir.

Rüyada ceset gömdüğünü görmek, elde edilecek olan fayda anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlara sebep olacak işler yapmasına ya da birinden fayda görmesine işaret eder. Bu rüya bazı zamanlarda mirasa sahip olmak anlamına gelmektedir.

Rüyada ceset kokusu duymak, gören kişi için kötü bir haber almaya işaret eder. Rüya sahibinin tüm hayatını alt üst edeceği ve büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına sebep olacak bir şeyi öğreneceği ve uzun süre kendisini toparlayamayacağına tabir edilir.

Rüyada ceset saklamak, gören kişinin gerçeklerle yüzleşmekten kaçındığına, acılarını hafifletmek ya da bastırmak için onları yok saymasına ve içine atmasına işaret eder. Rüya sahibi acısını yaşayamadığı için daha çok yıpranacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com