RÜYADA CAM KIRIĞI GÖRMEK

Rüyada cam kırığı görmek, rüya sahibi için can sıkıcı fakat çözümsüz olmayan bir takım sıkıntılara işaret eder. Rüyayı gören kişinin belki başını ağartacak, moralini ve sinirlerini bozacak, vaktini çalacak fakat sorunsuz olarak yenmeyi başaracağı aksiliklerin meydana geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin uykularını kaçırmayı başaran fakat üstesinden geldiğinde de hiç de bu kadarına değmeyeceği ve bu denli ciddiye alınmasına gerek olmadığını fark edeceği ve rahatlayarak hafifleyeceği bir meselenin varlığına işaret eder.

Rüyada Cam Kırığı Görmenin Anlamları

Rüyada cam kırığı toplamak, gören kişinin iyi niyetli, alçak gönüllü, temiz kalpli ve cefakar oluşuna işaret eder. Rüya sahibinin sahici bir dost olduğu, sevdiklerinin en kötü gününde ellerinden tuttuğu, gözyaşlarını sildiği ve onların acılarını bölüştüğü anlamlarına gelir.

Rüyada cam kırığı temizlemek, rüya sahibinin herkese yarar ve çok kişiyi ilgilendirecek, güzel bir iş yapacağına bunun da kendisine insanların sevgisini, saygısını ve dualarını getireceğine aynı zamanda onu Allah katında makbul kullardan eyleyeceğine işaret eder.

Rüyada cam kırığı yemek, gören kişinin büyük adımlar atması, büyük laflar etmesi ve çok büyük konuşması anlamına gelir. Kişi, çok riskli işlere atılacak, kazaya ve bulamaya bulaşmaktan çekinmeyecek, hem canını hem de malını hiçe sayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada cam kırığı tükürmek, gören kişinin zor günler geçireceğine tabir edilir. Üzülmeye, ağlamaya, öfkelenmeye ve bunalıma girmeye sebep olacak kötü olayların yaşanacağına bu durumunda kişiyi depresif ve mutsuz bir ruh haline sokacağına işaret eder. Bu rüya uğursuzluk ve şanssızlık olarak da tabir edilir.

Rüyada cam kırığı kusmak, gören kişinin kendine dert edindiği, içinde tuttuğu ve bu nedenle ağırlık olarak taşıdığı sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder. Rahatlamaya, iyi hissetmeye, huzur ve şifaya kavuşmaya bu sayede mutlu olmaya tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com