RÜYADA CÜBBE GÖRMEK

Rüyada cübbe görmek, rüya sahibinin büyük sevinç ve heyecan yaratacak haberler ya da teklifler almasına, mutluluğunu dostlarla paylaşmasına, bu uğurda kutlama ya da eğlence yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin muradına ereceği ve sevdiği ile kavuşacağı anlamına gelmektedir. Hayırlı kısmetlere, şansın bol ve açık olmasına, rüyayı gören kişinin istikbalinin parlaklığına rivayet edilir. Amaçları gerçekleştirmeye ve başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada Cübbe Görmenin Anlamları

Rüyada sarık görmek, yetenekleri akıl ile birleştirmeye bu sayede büyük başarılara imza atmaya, adını duyurmaya, rütbe sahibi olmaya, itibar ve şeref kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin ülkesinin gurur kaynağı olacağı kadar nam salacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada başında sarık görmek, rüya sahibinin hayatta her şeyin en fazlasına ve en değerlisine sahip olacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sarık sarmak, gören kişiye bir yol göründüğü ve bir yere gitmek için o yolu kat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada sarık takmak, gören kişinin eğitim ile yoğrulacağına, çok tahsilli bir kişi olacağına, birden fazla yüksek okul okuyacağına ve pek çok diploma alacağına işaret eder. Kişinin kendini her alanda eğiteceğine, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.