RÜYADA CİPS YEMEK

Rüyada cips yemek, bir serveti boşa harcamak, eldeki paranın kıymetini bilememek, aşırı bonkör ve sorumsuz davranışlar yüzünden maddi anlamda zor günlerle karşılaşmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının rahatlığından dolayı sorumluluklarını da ötelemeye başlayacağına ve bu durumun bir süre sonra alışkanlık haline geleceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine işaret eder. Cips yiyen kişi boş işlerle uğraşmaktan ve zamanını öldürmekten başka bir şey yapmadığı için ailesinin de sert eleştirilerine maruz kalır demektir. Özellikle evli kişilerin bu tip davranışları yüzünden eşleri ile kavgalı durumlar içine gireceklerine ve ev içinde yaşanacak gerginliklerin daha da sertleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Cips Yemenin Anlamları

Rüyada sürekli cips yemek, yanlış yatırım veya yanlış insanlarla iş yapmak, maddiyatla ilgili tutumsuz davranışlar sergilemek suretiyle gören kişinin iflasın eşiğine geleceğine işaret eder. Sürekli cips yemek iyiye yorumlanmaz ve bir türlü düzene sokulamayan hayata alamettir. Rüya sahibinin kendine çeki düzen veremediği için hem iş yaşantısını, hem de özel yaşantısını içinden çıkılması güç sorunlarla doldurur şeklinde yorumlanır.

Rüyada ikram edilen cipsi yemek, hazıra konulacağının, ayağa gelecek bir fırsatın işareti olan rüya, kısmetlerin çok kalıcı olmayacağına ve kişinin nasibinin de uzun ömürlü olmayacağına işaret eder. Geçici rahatlamalara ve borcu olanların da kısa bir süreliğine nefes alsalar da borçların sıkıntısından tamamen kurtulamayacaklarına, başka çözümler aramak zorunda kalacaklarına delalet eder. Sevilen birinin ikram ettiği cipsi yemek o kimseden görülecek ufak bir yardıma yorumlanır. Sevilmeyen birinin ikram ettiği cipsi yemek ise, kişinin işini baltalayacak bir tanıdığa ve o kimseyle yaşanacak ağız dalaşına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com