RÜYADA CİNSEL ORGAN GÖRMEK

Rüyada cinsel organ, gören kişinin zengin olmasına, geniş rızık elde etmesine, bolluk ve bereket içinde yaşamasına, mutluluğa, huzura ve kurulu düzene işaret eder. Rüya sahibinin istediği hayata kavuşacağına ve kalabalık bir ailesi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin Allah’ın pek çok lütfu ile mükafatlandırılacağı ve bunun için de her gün şükredip, secde edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, istediği yerlere geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder. Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceği bunun da aile saadetini olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada eteğin açılması ya da pantolonun sökülmesi nedeni ile kişinin cinsel organın görünmesi toplumca ayıplanacak bir iş yapmaya işaret eder. Rüyada kişi cinsel organın göründüğünü ve bundan kızarıp bozarıp, yerin dibine girmek istercesine büyük bir utanç duyduğunu hissederse eğer, onu çekemeyen ve kıskanan kişileri çok memnun edecek bir olayla karşılaşmasına işaret eder.

Rüyada Cinsel Organ Görmenin Anlamları

Rüyada erkek cinsel organı görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında erkek cinsel organı gören kişi bolluk ve berekete kavuşacak ve hayırlı bir evlat sahibi olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cinsel organın kesildiğini görmek, birkaç farklı şekilde tabir edilir. Rüyada cinsel organı kesilen kişi vefat edecek demektir ya da erkek evlat sahibi olamayacaktır veya yaşadığı yerden ayrılmak zorunda kalacaktır şeklinde yorumlanır. Bir başka tabire göre de maddi zarara uğramaya işaret eder.

Rüyada cinsel organ kopması, rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, huzurunun kaçmasına ve sağlığının bozulmasına sebep olacak kötü bir olayla karşılaşacağı ya da hoş olmayan durumlara düşeceği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi mutsuzluğa sürükleyecek ve huzurunun da kaçmasına neden olacak olayların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek, kan ile ilgili olan rüyalar genellikle kabul edilmez. Çünkü rüya sahibinin uykusunda kan görmesi o rüyanın bozulmuş olduğu şeklinde tabir edilir. Fakat bir diğer yandan da yokluğa düşmeye ve zor günler yaşamaya işaret eder.

Rüyada cinsel organ tutmak, iyi bir rüyadır. Gören kişi için esenlik bulmaya, feraha ve düze çıkmaya işaret eder. Rüya sahibi borcundan ve hastalığından kurtulacak ve sonunda rahat bir nefes alacak demektir. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kazancının da, mutluluğunun da geçici olmayacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına sebep olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com