RÜYADA CİĞER YEMEK

Rüyada ciğer yemek, gören kişi için kolay yoldan elde edilecek rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin oturarak çalışacağı, söz sahibi olacağı için iş yapmaktan çok iş yaptırarak para kazanacağı bir mesleği olacağına bu sayede de iş yükünü başkalarının yükleneceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına işaret eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyasında ciğer yediğini gören kişi ama bugün ama yarın mutlaka zengin olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ciğer Yemenin Anlamları

Rüyada ciğerci görmek, gören kişi için güç, kudret ve iman sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin metanetli duruşuna, her acıya katlanabileceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda mutluluğa ve sağlığa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada ciğer görmek, çok hayırlıdır, menfaat sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının çok güzel olacağına ve Allah tarafından kendisine istediği her şeyin nasip edileceğine tabir edilir. Hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacak ve rüya sahibinin yüzü yaşadığı sürece hep gülecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ciğer pişirmek, rüya sahibinin hazırdan yani çalışmadan payına düşen ve hakkı olan bir mal varlığına ya da paraya sahip olacağına işaret eder. Gören kişi kısa yoldan zengin olacak ve bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürecek, zenginliği de daimi olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada koyun ciğeri, manevi değeri büyük olan şeylere sahip olmaya, servete ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi ileride, çocuklarına hatta torunlarına bırakabileceği kadar büyük bir varlığın sahibi olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada karaciğer görmek, özü sözü bir, konuştuğu dinlenilen, toplumun sevgisini ve saygısını kazanmayı hak etmiş, cömert ve herkese faydası olan bir kimsenin varlığına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Ruyada komşu evinde ciğer yiyorum tek bir tane aliyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com