RÜYADA CEVŞEN GÖRMEK

Rüyada cevşen görmek, gören kişinin kötülüklerden, kazalardan, belalardan, kem gözlerden ve art niyetli insanların gazabından uzak olduğuna, böylece canının ve malının da güvende olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin anne ve babasının hayır duasını alması sayesinde ayağının hiç tökezlemeyeceği, yoluna engellerin çıkmayacağı, başarısız olmayacağı ve zarar görmeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Cevşen Görmenin Anlamları

Rüyada cevşen almak, gören kişinin Allah’ın izni ve yardımı ile aynı zamanda da çok isteyerek ve çabalayarak muradına ereceğine ve isteklerine kavuşma şansına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisi için en hayırlısı olanı tercih edeceğine bu sayede hedefine kısa ve garanti yoldan gideceğine ve böylece hiç bir tehlikeye ve riske girmemiş olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cevşen bulmak, gören kişinin şansının yaver gideceğine, kısmetinin açılacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibi gönülden dilediği şeylere kavuşacak ve kalıcı olacak rahatlığı yaşama şansı oluşacak demektir. Huzur bulmaya ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada cevşen takmak, gören kişinin kendisini mutsuz eden, ona iftira atmaya ve itibarını zedelemeye çalışan insanların kendisine hiçbir şekilde zarar veremeyecekleri anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yumuşak huylu ve iyi niyetli olması dolayısıyla kendisi gibi iyi kimselerle ve güzelliklerle karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada cevşen okumak, rüya sahibinin açıkgözlü ve uyanık olması sayesinde başına gelecek musibetli bir olaydan kurtulmayı başaracağına böylece tehlikeyi daha başından önlemeyi becererek zarar görmeyeceğine ve uğursuzluk yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada cevşen kitabı görmek, gören kişinin kurtuluşa çok yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibi korkularından, endişelerinden, hastalıklarından, sıkıntılarından, borçlarından ve üzerindeki ağır yükten kurtulacak, kendisini çarelere ve çözümlere götürecek yollara girecektir şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com