RÜYADA CAM KASE GÖRMEK

Rüyada cam kase görmek, rüya sahibinin duygusal anlamda çok hassas bir döneme girdiğine veya böyle bir dönemden geçeceğine işaret eder. Aşırı alınganlık gösterilecek olan bu dönemde kişinin bazı arkadaşları ile arasının açılacağına, geçici kırgınlıkların, küslüklerin vuku bulacağına, olaylara nesnel bakmakta zorlanan rüya sahibinin kafa karışıklığı yaşayacağına tabir edilir. Bekar kişiler veya gönül ilişkisi olanlar için, sık sık tekrarlanan kavgaların, gereksiz tartışmalarla yaşanan kısa dönemli ayrılıkların işaretçisidir. Rüyasında cam kase gören evli kişilerin eşlerinden duyacakları kırıcı sözler nedeniyle soğuk rüzgarlar esen evlerinde huzursuzluğun ortaya çıkacağı, yaşlı kişiler için hastalanacaklarına da işaret eder.

Rüyada Cam Kase Görmenin Anlamları

Rüyada cam kase almak, başarı ve parlak bir gelecek hayali kuran kişilerin, bu emellerine ulaşmalarında yardımcı olacak biriyle tanışacaklarına işaret eder. Genellikle rüya sahibi ile akrabalık bağı olan birinden alınacak iş teklifini de tabir edilir. Sürekli aynı şeyleri yapan kişinin, hayatında bazı noktalarda değişiklik yaparak, daha eğlenceli durumlar yaşayacağına, duygusal hayatında yeni kararlar alacağına ve iyi bir ilişkiye sahip olacağına da yorumlanır.

Rüyada cam kase kırmak, hayra yorumlanır ve rüya sahibinin üstündeki nazarın yok olduğuna işaret eder. Özellikle bir süredir içinde sıkıntı hisseden, ne yapsa veya nereye gitse kendisini mutlu hissetmeyen kişilerin, bu olumsuz ruh halinden kısa zamanda kurtulacaklarına, yeniden hayat enerjilerinin yükseleceğine ve hayatlarına kaldıkları yerden son derece normal bir şekilde devam edeceklerine de işaret eder. Yoğun duygulara sahip kişilerin, kararlarını alırken genellikle olaylara bu açıdan yaklaşacaklarına, şeffaf olmak isterlerken aslında kendilerine zarar verecekleri kararlar alacaklarına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com