RÜYADA ŞANTİYE GÖRMEK

Rüyada şantiye görmek, gören kişinin mesleğinde öne çıkacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmanlarına karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, önemli işlerde son kararı verecek ve tabiri caizse masaya yumruğunu vuracak ve kararlarını uygulatacak kadar güç ve kudret sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ticarete yeteneği olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Şantiye Görmenin Anlamları

Rüyada inşaat şantiyesi görmek, gören kişinin meslek hayatında alacağı başarının planladığının ve beklentisinin de çok üstünde olacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, yollarına çıkan zorlukların kendisini yıldıramayacağına, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına işaret eder.

Rüyada inşaat görmek, gören kişinin kendisini bazı konularda yetersiz, eksik ve bilgisiz gördüğüne, bu amaçla yola çıkacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemediğine işaret eder.

Rüyada inşaat işçisi görmek, rüya sahibinin alçakgönüllüğü sayesinde karşısına hep iyi insanların çıkacağına, bu kişilerin kendisi için hep faydalı olacağına, ona destek vereceğine, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına işaret eder. Rüya sahibi hayırlı olaylar yaşayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada inşaat yapmak, gören kişinin hayatın her alanında çok yetenekli kimse olduğu şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin kendi çabalarıyla, hırsı ve inancı sayesinde mutlaka bir yerlere gelmeyi başardığına, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına dolayısıyla da başarısının da, kazancının da, mutluluğunun da kalıcı olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com