RÜYADA ROKET GÖRMEK

Rüyada roket görmek, gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında kendisini çekemeyen insanlar olmasına rağmen, ortaya koyacağı çalışmalar ve yapacağı güzel işler sayesinde çok para kazanacağı, herkesin imrenerek bakacağı ve çok büyük başarı sağlayarak çok üst mevkilerde yer alacağı bir hale gelmesine işaret eder. Rüyada roket görmek, uzun zamandır tanışılan biri ile çok mutlu olunacak bir ilişkiye başlamaya tabir edilir. Bunların yanında bu rüya, gören kişinin yapmış olduğu iş ve atılımlarda muvaffak olmasına ve başarılı neticeler elde etmesine yorumlanır. Rokete binmek amaç ve hedefler doğrultusunda hareket etmeye, rüyada roket patlaması görmek bazı sorun ve sıkıntılar ile karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada Roket Görmenin Anlamları

Rüyada roketin havaya fırlaması, gören kişinin iş hayatında çok büyük işlere girişip çok büyük ve güzel çalışmalar yaparak iyi yerlere geleceğine hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada roket düşmesi, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak sorunlara ve bu sorunların gün geçtikçe daha kötü bir hal alıp rüya sahibini daha kötü durumlara düşürmesine delalet eder.

Rüyada roket atmak, evlat sahibi olmak, rahat yaşam sürmek, mal mülk ve çevredeki düşmanlar üzerinde kazanılacak zaferler anlamlarına gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilme işarettir. Olumsuz olarak savaş ve düşmanlığa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  bölgede açlık, kıtlık, fitne, bela, ani ölümler ve veba salgını baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada roketatar görmek, gören kişinin birçok iş yaparak ve uzun uğraşlar sonucunda kazandığı parayı çabucak harcayacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com