RÜYADA RÖNTGEN GÖRMEK

Rüyada röntgen görmek, gören kişinin şeffaf, yalansız ve dürüst bir hayat yaşadığına, ilkeli davranıp, prensiplerinden ödün vermeyerek daima insanların takdirini kazanmasına işaret eder. Saklayacak bir şeyi olmamak, sırlardan hoşlanmamak ve doğru yoldan ayrılmamak anlamlarına gelmektedir. Rüyasında röntgen gören kişiler genellikle başarıları ile dikkat çekerler ancak çevrelerinde kendilerini kıskanan, yaptıklarını yakından takip eden ve gözlerini kişiden ayırmayan insanların varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin açığını arayan, onu kötülemek için sebep bulmak isteyenlerin var olduğuna ancak kişinin yaşam şekli ve karakterinin güçlü olması nedeniyle bu heveslerine ulaşamadıklarının da altını çizmektedir. Kazancını herkesle paylaşarak, hem bu dünya, hem de ahiret için doğru şekilde yaşamaya özen göstermenin, kalp temizliğinin, vicdanlı bir insan olmanın da işaretçisidir.

Rüyada Röntgen Görmenin Anlamları

Rüyada röntgen çektirmek, gören kişinin hiç istemediği bazı bilgilerin ortalığa döküleceğine, özellikle sırları olanların bu bilgileri başkalarının ağzından duyacaklarına ve üzüleceklerine işaret eder. Ufak tefek söylentilerin bile rüya sahibinin moralini bozacağına ancak bunları dert etmenin lüzumsuz olduğunu, yol devam etmek gerektiğine dikkat çeker. İş yerinde bir kıyaslamaya şahit olmak ya da doğrudan bu kıyaslamanın içinde yer almak, bir görev için bir başkası ile rekabete girmek zorunda kalmak şeklinde de yorumlanmaktadır. Yalan söyleyen birinin rüya sahibinin gözünde küçülüp, değerini kaybedeceğine ve hayal kırıklığı yaşatacağına da tabir edilir.

Rüyada röntgenlemek, gören kişinin yanlış bir yola saptığına veya nefse uyarak hatalar yaptığına ve bir an önce bu durumlardan kurtulmak gerektiğine işaret eder. Başkalarının hayatlarına müdahil olmak nedeniyle sıkıntı yaşayacak olan rüya sahibinin, kendi işine gücüne bakarak daha kenarda kalması gerektiğine, kendisine söylenen sırları veya gizli bilgileri başkaları ile paylaşması halinde başının ağrıyacağına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com