RÜYADA RESİM ÇEKTİRMEK

Rüyada resim çektirmek, her yaptığının ve söylediğinin başkaları tarafından onaylanması ihtiyacında olan, elini attığı işlerde kendi başına karar alamayan kişilerin varlığına işaret ettiği gibi, beceriksizce yapılan ve her seferinde yarım bırakılan işler nedeni ile istenilen ilerlemeyi kaydedemeyen, suçu üzerinden atıp başkalarına yükleyen kişilere de işaret eder. Rüyada resim çektirmek, başka kişilerin taklidini yapan, herkesi aşağılayan ve kendisinden başkasını önemsemeyen, bencil bir tutum içinde olan bir kişiye işaret eder. Ve bu tutumdan vazgeçmediği takdirde her zaman yalnız ve sevilmeyen bir kişi olarak yaşanıp, yaşlanılacağına da tabir edilir.

Rüyada Resim Çektirmenin Anlamları

Rüyada resim çekmek, güzel bir manzaranın resmini çektiğini gören kişiler, kolay gelir sahibi oldukları için hiçbir zorluk yaşamadan her şeyi elde ederler demektir. Yaşamın her zaman güzel tarafını sunacağı, kişinin şansının daim olacağı şeklinde de yorumlanır. Kötü bir manzara resmi çektiğini gören kişiler ise karanlık emelleri olan kişilerle tanışırlar ve büyük bir dolandırıcılığa maruz kalırlar. Düşmanlar tarafından görülecek eziyet ve işkenceye de işaret eder. Rüyasında kendi resmini çektiğini gören kişi ise, bencilliği ve kibri neticesinde çevresi tarafından dışlanır ve yalnız kalır demektir.

Rüyada resim yapmak, yağlı boya resim yapan kişilerin hayatını zenginleştirecek gelişmeler yaşanır demektir. Yakın çevredeki tanıdıklar vasıtası ile eğlenceli bir işe atılıp başarılı olunacağına da tabir edilir. Rüyada kara kalem ile resim yaptığını gören kişilerin gelirlerinde ciddi bir azalma söz konusu olurken, birliktelikleri olanlarda ayrılıklar gündeme gelir. Resim yapmak İslami açıdan kişinin olumsuz davranışlarına ve günaha olan meylini işaret ettiği gibi, iman gücündeki zayıflık nedeni ile ahiret hayatı düşünülmeden hareket edilmesini de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com