RÜYADA REVİRE GİTMEK

Rüyada revire gitmek, rüya sahibi kişinin gelecek adına kedisine çeki düzen vermesine ve gelecek odaklı yaşamasına işaret eder. Sorunların çözüme kavuşturulmasına, maddi olarak kaybın telafi edilmesine ve iş hayatında elde edilecek olan başarılara yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşamında olumlu anlamda değişime sebebiyet verecek fırsat ve imkanlar yakalamaya işaret eder. Uğraş içerisinde olmaya ve rızkın temini için çaba harcamaya yorumlanır. Görülen bu rüyanın esrarı yanlış giden bir takım şeylere dur demeyi tabir eder. Olumsuz anlamda ise, yapılan hatalara, yanlış çevre ve arkadaşlıklarda ısrarcı olmaya işaret eder. Kişinin böyle davrandığı sürece maddi ve manevi olarak telafisi zor kayıplar yaşamasına yorumlanmaktadır. Bekar kişilerin bir an önce evlenmeleri ve hayatlarına düzen getirmeleri gerektiği olarak da tabir edilir.

Rüyada Revire Gitmenin Anlamları

Rüyada revir aramak, gören kişi için dertlere çözüm bulma arayışına, kavga ve küslüklere son vermeye işaret eder. Ayrıca kişinin aşırı duygusal yaklaşımları terk ederek, olaylara daha mantıksal yaklaşılacağına tabir edilir. Genel olarak hayır kapılarının bir bir açılacağına, gelecek adına daha verimli olmaya, zaman içerisinde düzelecek iş hayatına ve kazancın yapılan işler sayesinde düzeleceğine işaret eder.

Rüyada birinin revire gittiğini görmek, görülen kişi rüya sahibinin yakını ise, sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada hastanın revire gitmesi, iyileşmeye, çareye, şifa bulmaya tabir edilir. Haklı nedenler ile tedavi olmak isteyen kişi, doğru yolu seçecek demektir. Görülen bu rüya aynı zamanda geçmişin kötü izlerini silmeye, yarınlara umut dolu gözler ile bakmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com