RÜYADA REZİDANS GÖRMEK

Rüyada rezidans görmek, birden fazla isteğe sahip olan kişinin iyi bir fırsat yakalayarak hayatına bambaşka bir yön çizeceğine ve bütün isteklerine ulaşmak konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret eder. Mevcut işlerin, ticaret hayatının dolu dizgin başarılarla devam edeceğine ve mal sahibi olmanın yanında hatırı sayılır bir serveti olmaya da tabir edilen rüya maddi konuda her türlü imkanı elde etmek ve rahat yaşamak manasındadır. Yapılan işte herkesin tanıdığı, saygı duyduğu, itibarı olan biri haline gelmenin yanında uzmanlaşmak, fikirlerini en yüksek mercilerde dile getirmek, devletin üst kademelerinde bulunan önemli kimselerle arkadaşlık etmek ve güzel bir çevreye dahil olmak şeklinde tabir edilir. Kişinin yaşamında güneş gibi doğacak gelişmelerin yaşanacağı yakın günlerde aynı zamanda mutlu haberlerle motivasyonu yükselecek olan rüya sahibinin her türlü atılımda başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Rezidans Görmenin Anlamları

Rüyada rezidans almak, yatırım anlamındadır ve özellikle kişinin bugüne kadar biriktirdiği paraları artırmak için eline geçecek olan fırsata işaret eder. Varlıklı bir aileye gelin gitmek, zengin bir eşe sahip olmak, en yüksek standartlarda bir yaşam sürdürmek anlamına geldiği gibi, uzun bir ömre, torunlarını görecek kadar yaşamaya da tabir edilir.

Rüyada rezidansta oturmak, iyi bir hayat yaşamak, geleceğe dair herhangi bir kaygı duymamak ve alınan kararlardan emin olmak demektir. Rezidansta oturduğunu gören kişinin çocukları çok iyi mesleklere sahip olup hayatlarını garanti altına alırlar, yokluk çekmezler. Sonu gelmeyen bir rızık, kısmetlerde açılma ve şansın yükselmesi manasına geldiği gibi, aileden kalacak yüklü bir miras sayesinde çocuklarını da rahat ettirmek, para konusundaki problemleri kısa zamanda ortadan kaldırmak demektir.

Rüyada rezidansta çalışmak, gören kişinin yaşamının olumlu ve güzel yönde değişmeye başlayacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, hayallerinin, duygularının, düşüncelerinin ve iyi niyetlerinin karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse yaşamına güneş doğacak, günleri aydınlanacak, ruhu ve bedeni de şifa bulacak demektir. Çok hayırlı bir rüyadır ve gören kişinin muradına ereceğine yorulur.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com