RÜYADA ISLIK ÇALMAK

Rüyada ıslık çaldığını görmek, şekli ve zamanı nasıl olursa olsun ıslık çalındığı veya ıslık sesinin duyulduğunun görülmesi; haberle tabir edilir. Rüyada gece ıslık çalındığının görülmesi iyiye yorumlanmaz. Rüyanızda ıslıkla bir şarkı, bir marş veya bir melodi çaldığınızı görmeniz veya çalındığını işitmeniz, müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder. Bazılarına göre: Rüyada ıslık çalmak iyiye ve hayra alamet değildir. Çünkü harama, yol kesmeye ve zengin kişiler için keder ve sıkıntıya maruz kalmaya işarettir.

Rüyada Başka Birinin Islık Çalması

Rüyada başka birinin ıslık çaldığını görmek, hayali kurulan büyük güce, müjdeye, istenilen bir kazanca, uzun süren çabaların sonunda kavuşulan toplu paraya, zorlukla birlikte hasret duyulan mala kavuşma manasına gelir. Olumlu anlam taşıyan ıslık: Ümitsizlikten sonra zorluklara göğüs gererek hak ettiği feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği şana, yardım alarak umduğu varlığa işaret eder. Rüyada ıslık çalan birini görmek, gıpta ile bakılacak kadar güç sahibi olmaya, yüksek kısmete, mutluluğa, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, paraya gelecek bolluğa, özlemi duyulan bir ilişkiye, yetenekli bir kimseye, dostlarla eğlenmeye, duygusal hayatın iyi gittiğine, verimli işler yapacağına yorulur.

Rüyada Islık Sesi Duymak 

Rüyada ıslık sesi duymak, keyifli zamanlar geçiren kişilerin olduğuna yorumlanır. Çevresine neşe veren insanları temsil eder. Geceleyin ıslık sesi duymak, şansızlık olarak yorumlanır. Kendinizin ıslık çaldığını rüyada görmek çok neşeli vaziyetlerin durumların olacağını gösterir. Islık duymak, güzel bir oluşumun gelişeceğini gösterir. Müjdeli bir haber alacağınızı belirtir.

Rüyada Islık Çalmaya Çalışmak

Rüyada ıslık çalmaya çalışmak,  bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği iyi bir geleceğe, parasal külfeti olan arkadaştan kendini kurtarmaya, verdiği uğraşların sonunda beklediği mala, zorlukları aşarak hayalini kurduğu servete, zorlukla birlikte ümit ettiği kazanca, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici haber almaya, kaybettikten sonra gözlediği berekete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği şerefe anlamına gelir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.