RÜYADA IRGATLIK YAPMAK

Rüyada ırgatlık yapmak, rüya sahibinin fiziki ve ruhi olarak yaşayacak olduğu zorluk ve meşakkatlere işaret eder. Rüyada ırgatlık yaptığını gören kişi sıkıntıya düşecek ve iş yada aile hayatında meydana gelecek sorunların altında ezilmeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi için duygusal boşluğa, aşırı sorumlulukların kişiyi yıprattığına yorumlanır. Kişinin içinden çıkamadığı problemlere uğraştığına ve kimseyle paylaşamadığı sorunlar yaşadığına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda dünya yaşamı ile ilgili kişinin yaşadığı telaşa ve başına gelen musibetlere yorumlanmaktadır. Rüyada kendisinin ırgat gibi çalıştığını gören kişinin üstüne bir bela gelebilir demektir. Bazı tabircilere göre ise, helalinden para kazanmaya, alın teri ile geçimi sağlamaya işarettir.

Rüyada Irgatlık Yapmanın Anlamları

Rüyada ırgat gibi çalışmak, gören kişinin; gelecek günler için gece gündüz demeden çalışmasına ve rahat bir hayat sürebilmek için verdiği özveriye işaret eder. Rüya sahibi için emeklerinin karşılığını er yada geç alacağına, yüzü gülen tarafın kendi olacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada ırgat çalıştırmak, gören kişi için iş ve ticari yaşamda yapılan girişimlere işaret eder. Irgat çalıştırdığını gören kişi, geçimi ve ekmeği uğruna, ticari faaliyetlerde bulunur. Hem kendi hemde çalıştırdıkları sayesinde bulunduğu topluma fayda sağlar şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com