RÜYADA IŞILTI GÖRMEK

Rüyada ışıltı görmek, rüya sahibinin mutluluğu bulmasına, getirili işler yapacağına, kazanacağı güce, sevince kavuşulacağına, mülke gelecek berekete, mutlu geleceğe, becerikli bir kişiye, merhametli akrabaya, bol kazanca, maddi zorluklardan kurtulmaya, sevdikleriyle birlikte gülmeye işaret eder. Nadiren de olsa rüya sahibinin korku yaşamasına, kötü huylu bir amir tarafından zarar görmeye, saklanan sırların ortaya dökülmesine, sağlığı yitirmeye, iş kaynaklı huzursuzluk yaşamaya işaret eder.

Rüyada Işıltı Görmenin Anlamları

Rüyada ışıltılı su görmek, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, getirili atılımlar yapılacağına, zengin yöneticiye, kuvvete ermeye, iyi geleceğe, gönül ilişkilerinin yolunda olduğuna, şöhrete kavuşulacağına, toplum yaşamında başarıya, sevinmeye, sevenleriyle birlikte yaşamaya, mutluluğa ermeye işaret eder.

Rüyada ışıltılı deniz görmek, samimi yaşlı akrabaya, iyi bir dosta, sağlıklı yaşamaya, fakirlikten feraha çıkmaya, iyi yarınlara, yararlı uğraşlar yapmaya, zengin kişiye, dostlarıyla iyi geçinmeye, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici havadise, hayallerin gerçekleşeceğine, imrenilen bir ilişkiye işaret eder.

Rüyada ışıltılı elbise görmek, rüya sahibinin sıkıntıları aşarak ümit ettiği şöhrete kavuşmasına, meşakkatle kazandığı toplu paraya, zamanla hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, zamanla gözlediği rahata, sıkıntıya düşerek istediği ticari kazanca tabir edilir. Kötü olarak bu rüyada, çekilen zorlukların sonunda kazandığı az olan kazancının artacağına, duygusal yükü olan kimseden kendini kurtarmaya, yardım alarak hak edilen berekete, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, umudunu yitirdikten sonra umduğu yüksek mertebeye sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada ışıltılı ayakkabı görmek, gören kişinin eşiyle mutlu olmaya, hoşgörülü orta yaşlı kişiye, sevince, güvenli hissetmeye, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, hayırlı uğraşlara gireceğine, vefalı arkadaşa, kazancın verimli olacağına, şana kavuşmaya, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici haber duymaya ve zengin adama işaret eder. Bir diğer yoruma göre de üzüntü duymaya, maddi kayba uğramaya, can sıkıcı duruma düşmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya ve fenalığını gizleyen kimseye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com