RÜYADA ILICA GÖRMEK

Rüyada ılıca görmek, hayırlı olan şeyleri yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin arzuladığı her şeyin gerçekleşeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada ılıca (kaplıca) görmek, rüya sahibinin bozulan sağlığının düzeleceğine işaret eder. Bir başka rivayete göre de, kişinin bir çocuğu olacağına da tabir edilmektedir. Rüyasında ılıcada yıkandığını görmek, kişinin işlediği günahlardan tövbe etmesi durumunda affedileceğine, ibadet etmeye devam etmesi gerektiğine ve böylelikle işlerinin daima yolunda gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ilıca Görmenin Anlamları

Rüyada ılıcaya gitmek, rüya sahibinin hak yolunda güzel işler başaracağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına işaret eder. Rüyada ılıcaya gitmek, rüya sahibinin hayatını güzelleştirmek ve şartlarını iyileştirmek için verdiği mücadeleye, yaşam kavgasına, geleceği için iyi adımlar atma isteğine ve çocuklarına yaşanılır bir hayat bırakma hayallerine işaret eder.

Rüyada ılıcada yıkandığını görmek, gören kişi şifa bulur, şansı döner, keyfi yerine gelir, korkularını yener, parasızlığından ve işsizliğinde kurtulur, başarısına mani olan engelleri yolundan kaldırır yani kısacası her türlü mutluluğu yaşamaya başlar şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada sıcak ılıca görmek, gören kişinin hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına tabir edilir.

Rüyada şifalı sular görmek, canlanmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ve yaşam sevincine kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin bambaşka bir kişi olacağına ve hayatını yeniden kuracağına tabir edilmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com