RÜYADA ISLAK SAÇ GÖRMEK

Rüyada ıslak saç görmek, baştan savma yapılan bir iş yüzünden eleştiri oklarını üzerine çekmek ve iş yerinde hoş olmayan bir uyarıya maruz kalmak anlamına gelir. Duyulan sözlerin kişiyi kısa bir süre etkileyeceğine ancak yine de herhangi bir davranış değişikliğine gidilmemesi sonucunda kişinin işini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağını bildiren rüya, davranışlarda dikkatli olunması gerektiğine ve sorumlulukların doğru şekilde yerine getirilmesi konusunda uyarıda bulunur. Şımarık çocuklar yetiştirmek ve ailesinin isteklerine karşı kişinin cevap vermekte zorlanması şeklinde de tabir edilen rüya, vurdumduymaz bir şekilde yaşayanların bir süre sonra bu yüzden sıkıntı yaşamak zorunda kalacağına da işaret eder.

Rüyada Islak Saç Görmenin Anlamları

Rüyada ıslak saç taramak, gören kişinin oldukça şirin, iyi düşünen, sıcakkanlı, hatır gönül bilen ve herkesi seven, düşmanlık düşünmeyen biri olarak tabir edilir. Rüya sahibi, sevgi yüklü kalbi ile dostluklar kuran biri olarak düşünülür. Herkese iyi niyetli tavrı ile yaklaşan ve tüm kişiler için olumlu düşünen, içinde fesatlık taşımayan ve üzerine düşen sorumlulukları fazlası ile yerine getiren, manevi yönden de oldukça baskın olan bir kişi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada ıslak saç ile gezmek, lükse çok düşkün olan rüya sahibinin bu alışkanlığının uzun vadede maddi darlık yaşamasına neden olacağını ve durumu iyiyken ve kazancı yerindeyken birikim yapması gerektiğini işaret eder. Daha tutumlu olmak ve para konusunda doğru yatırım yapmak için bilgili kişilerden fikir almak gerektiğini bildiren rüya, arkadaş çevresinde aşırı çıkarcı kimselerin bulunduğuna da işaret eder.

Rüyada ıslak saç kestirmek, hasta kimselerin yaşam şekillerini değiştirmek yerine sürekli olarak yakındıklarına ve aslında kısa sürede iyileşebilecekleri halde, dikkatsizlikleri nedeni ile hastalık durumlarının uzun süreceğine işaret eder. Sürekli olarak bahaneler yaratan rüya sahibinin özel hayatında yalnızlık çekmesine rağmen karşısına çıkan kişilerin ve kısmetlerin her zaman olumsuz yanlarını görerek onları reddettiğine işarettir. İnsanları olduğu gibi kabul etmenin gerektiğine dikkat çeken rüya, kişiyi değiştirecek bir aşkın yakın zamanda karşısına çıkacağının müjdesini de vermektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com