RÜYADA ISLAK MENDİL GÖRMEK

Rüyada ıslak mendil, gören kişinin tarafsızlığını sorgulamak zorunda kalacağı olaylar yaşayacağını ve yakın çevresinde birbirleri ile husumet içinde olan arkadaşlarının arasında kalıp, bir seçim yapmaya zorlanacağına işaret eder. Başkaları yüzünden zor durumda kalmak, beklenmedik tartışmalarda nesnelliği yitirmek anlamına gelen rüya, aile içinde uzun zamandır çözüm bekleyen bir sorunu gündeme taşıyarak her bir aile bireyiyle konuşup, bu problemi tamamen ortadan kaldırmak için uğraş verileceğini de bildirir. Rüya sahibinin ailesi dışında, içinde bulunduğu sosyal çevreden de baskılar görmesine, fikirlerini ifade ederken engellemelerle karşılaşacağına delalet olduğu gibi, zor da olsa prensipler doğrultusunda hareket edileceğini ve ruhani açıdan huzurlu biri haline gelineceğini bildirir.

Rüyada Islak Mendil Görmenin Anlamları

Rüyada ıslak mendil satın almak, alınacak olan güzel haberler sonrasında kişinin kendisini geliştirmek konusunda daha azimli ve istekli olacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına ve özellikle iş alanında yeni keşifler, olaylara farklı perspektiflerden bakma yeteneği sayesinde amirlerin de dikkatini çekip terfi alınacağına yorumlanır. Rüya sahibinin mantığını ön plana çıkardığını ancak ikili ilişkilerde de duygusallığı asla elden bırakmayacağına delalettir. Geçmişte boşa harcanan zamanlar için duyulan pişmanlığa ve kişinin geleceğe yönelik planlarına bir an önce başlayacağına, somut adımlar atacağı gibi, aynı zamanda para biriktirmeye de başlayacağını ifade eder.

Rüyada ıslak mendille ellerini silmek, az miktarlarda ele geçecek paraya, maddi anlamda adım adım rahatlamaya alamettir. Alınan dersler sonucunda daha akıllıca davranmaya ve kişinin başarısızlıkları karşısında gülen kişileri utandıracak işlere başarmaya, baht açıklığını ve helal lokma yemeyi bildirir. Kişinin her işten alnının akıyla çıktığını, asla harama göz dikmediği gibi, ahlaki olarak da örnek bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada ıslak mendil vermek, iyi niyetli insanlarla sözleşme yapmaya, dirayetli olanlarla arkadaşlığa, aksi olanlarla ilişkiyi kesmeye, terbiyeli ve barışsever insanlarla iş kurmaya, saygın olanla beraberliğe, merhametsiz tutumlardan uzaklaşmaya, güzel ve cesuz kişiler ile kurulacak dostluğa işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com