RÜYADA ISIRILMAK

Rüyada ısırılmanın anlamı, mağlup olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında güç kaybedeceğine, başarısız olacağına ve bu nedenle de onlara dayanamayarak yıkılacağına alamet eder. Rüya sahibinin düşmanları tarafında kötü oyunların ve pis işlerin içine çekilmeye çalışılacağı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çevresinde ona düşman olan ve kin besleyen bazı insanların olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin kendilerine karşı son derece iyi niyetli, ılımlı, sevecen ve barışçıl duygularla yaklaşacağı kimselerden aynı karşılığı alamayacağına aksine onlar tarafından mutsuz ve başarısız olması adına hamleler göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Isırılmanın Anlamları

Rüyada başka biri tarafından ısırmak, nankörlük ve de vefasızlık göreceğine bu nedenle de yine yıkılan kişinin kendisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin emek verdiği ve üzerinde çok hakkı olan bir kişiden yiyeceği darbe olarak da kabul edilir.

Rüyada kedi tarafından ısırılmak, rüyayı gören kişinin hep iyi, mutlu ve başarılı olmasını dilediği ve bu yönde de kendisinden maddi, manevi hiçbir desteğini esirgemediği bir insandan zarar göreceğine ve uğradığı zarardan çok o kimseden gelecek haksızlığa yanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada köpek tarafından ısırılmak, sahibinin ticarette geriye gideceğine ve rakiplerine karşı yenileceğine tabir edilir. Kişi, gerek maddi gücü gerekse işteki bilgisi nedeniyle çok kıskanılan kişi olacak diye açıklanır. Bu durum, bazı kişilerin kendisinin kuyusunu kazarak, ayağını kaydırmaya çalışmalarına neden olacaktır çünkü rüya sahibi başarıları nedeni ile bazı çevrelerce çekilmiyor demektir.

Rüyada örümcek tarafından ısırılmak, şans isabet edecek demektir. Rüyayı gören kişinin müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bunu da kendisi için mucize kabul edeceğine rivayet edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com